Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz két nyakláncot hordani...

Gáz két nyakláncot hordani fiatal (21) lányként? Főleg, ha két különböző anyagból van?

Figyelt kérdés
Az aranyláncom szinte mindig a nyakamban van,szép,elegáns,a medál a repülőgépem(amellyel repülök)lajstromjelét viselő kicsiny repcsi.Már régóta vágyok egy,az életemet kitöltő,imádott autómárka jelére,miután ezüstmedálként,találkozón többeknél láttam,hogy lehet ilyet csináltatni...Annyira életem a két dolog-a repülés és az adott autó-hogy legszívesebben egyszerre hordanám őket,de így,hogy pláne az utóbbi ezüst lesz,nem tudom,nem lenne nagyon gáz a kettő együtt?Abszolút nem vágom az ilyen divat-dolgokat,ezért kérek hozzáértőbbektől segítséget.A normális válaszokat megköszönöm,felpontozom!

2013. okt. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha a láncok giccsesek.
2013. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Mindenképpen ízléstelen 2 nyaklánc ha egy stilusu akkor is!Ha érdekel mások véleménye akkor inkább ne!De mindenki azt csinál amit akar ettől szines a világ!Lényeg hogy te jól érezdd magad benne csak szerintem ebben az is benne van hogy nincs meg azaz érzés hogy fu most engem néznek mert gáz vagyok..stb. mert ha már így gondolod az ugy is van!
2013. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem feltétlenül szerencsés, de azért meg lehet oldani. Például többsoros gyöngynyakláncok tök jól néznek ki.


Nekem a probléma abban van, hogy eleve nem igazán tudom értelmezni ezeket a márkajelzéses nyakláncokat, még akkor sem, ha éppen Guess, Loui Vuitton stb... Személy szerint én nem hordanék olyat.


Viszont ha neked vannak ezek a márkák, jelképek, amik tetszenek, akkor csináltass "charms necklace-t", lehet aranyból, ezüstből, és sokféle neked edves dolgot rá tudsz tenni. Ha úgy jobb, keress rá a Swarowskinál, Pandoranál, ott van elég példa, hogy miként lehet több jelképet szépen hordani.

2013. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A két nyaklánc szerintem nem gáz, viszont én azt mondanám, hogy inkább csináltasd meg az autómárka jelét ékszerésszel aranyból. Az egyiket viseld egy átlagos hosszúságú láncon,a másikat egy kicsit rövidebben/hosszabbon, Szerintem így jól nézne ki.
2013. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Való igaz,így elképzelve ha giccsesek,úgy nem nézhet ki valami jól,viszont ha két kis vékony lánc,az egyik rövidebb...Láttam már olyat és mutatós volt,de nem gáz.Jó ötlet az is,hogy egyforma anyagból legyen a kettő és akkor nem vészes,valószínűleg megfogadom és aranyból lesz a másik is!Köszönöm mégegyszer!:)
2013. okt. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!