Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok tapasztalattal! Szükség...

Lányok tapasztalattal! Szükség van drága sminkecsetekre? Az olcsóbb szettek kevésbé jók? (link)

Figyelt kérdés
[link] Tetszik ez a készlet de félek rendelni mert nem szeretném kidobni a pénzt ha aztán mégis drágát veszek mert nem válik be. egyszer rendeltem egy sminkpalettát innen de nem volt elég intenzív a színe... gondolom ez ebben az esetben nem fenyeget...:D tapasztalat? mit gondoltok erről a készletről? 22l

2013. okt. 26. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi jellemez egy jó ecsetet?

-tömött,

-puha,

-nem hullik a normálnál jobban a szőr belőle.


El lehet ezt dönteni képről? Nem.


Inkább keress rá a guglin arra, hogy: ebay ecsetkészlet blog,

és így találsz olyan bejegyzéseket, ahol bloggerek nyilatkoznak a már megvásárolt ebay-es ecsetkészletről, ez jobban eligazít.

2013. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Nincs szükség rá, a legolcsóbb is jó a százasboltban.

Ha nagyon hobbid lesz a sminkelés, esetleg szakmád, akkor már nem mindegy.:)

De amíg ez nem így van, nem érdemes beruházni.

2013. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én olcsó sminkecsetekkel is tudok szép sminket készíteni. Szerintem amíg nem ez a hobbid, amit akár napi több órában űzöl, vagy nem ez a szakmád, addig feleslegest több tízest kifizetni egy komolyabbért.

Szerintem 3 ezer forintért ez a sok ecset és a táska nagyon olcsó, de azt ne felejtsük, hogy van sok olcsó termék is, ami ugyanolyan szuperül működik, mint egy drágább kategóriás. Nekem tetszik ez a készlet, én megrendelném :)

2013. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem kell feltétlenül a legdrágább ecseteket megvásárolni, amíg kezdő vagy. Én innen rendeltem egy 13db-os készletet:

[link]


Teljesen meg vagyok vele elégedve, és még ezt sem használom ki teljesen. Első "fürdéskor" 1-2 szál hullott csak ki belőlük, de ez még elfogadható, azóta egy sem. Utazáskor is nagyon praktikus a doboza, mert nem kell attól félnem hogy megsérülnek, illetve a többi meglévő drogériás szingli ecsetem is belefér. :)

Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a mullerben vannak barbara hoffmann ecsetek. nekem van par olyan, es tokeletes. azert meg nem eri el a high-end kategoria arat, de nem is olyan olcso. valahol a ketto kozott. es batran allitom, hogy szuper ecsetek.
2013. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:) nem nem foglalkozásomhoz kell, de kezdőnek sem mondanám magam, nagyon szeretek sminkelni ezen élem ki a kreativitásom. Van már pár ecsetem de nagyon szegényes, az alapozót az ujjammal kenem fel, csak egy szemhéjpúder ecsetem van ( az egy drágább fajta) de a púderecsetem nem elég vastag... ahogy néztem a szettet itt sem elég tömött tehát ha ezt rendelném mindenképp vennék legalább abból egy drágább fajtát. A 13darabos készlet nagyon jónak tűnik :) olyat kaptál mint amilyen a képen volt? elég tömöttek? nem durva a szála? lehet azt kéne rendelnem


Maximum 7000ft-om lenne rá, de jó lenne nem mindent rákölteni:) viszont ha azt mondjátok az jobb és hogy tényleg jobban megéri... 7000ft elég rá? vagy kevés? szegedi vagyok nem tudom még nem láttam jó minőségű sminkecset szettet jó árban.

2013. okt. 26. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

09:19-es vagyok


Igen ugyanezeket az ecseteket kaptam. Én még júniusban rendeltem fekete színben. Nem találtam már meg a webshopban a feketét, csak a többi színt. A "márkája" IS MINE. Itt egy you tube link, amiben a csajszi bemutatja, hogy szinte teljesen megegyezik a Sigma ugyanilyen készletével, sőt van olyan ecset, amelyiket még jobbnak is talált, az eredeti Sigmánál:

http://www.youtube.com/watch?v=XVxQFXKqAkw


Saját tapasztalat:

Az arcecsetei álompuhák, nagy kedvencem lett a púderecset, nagyon tömött, a macskanyelv alapozóecsetét nem használom mostanában, mert most bb krémet használok és azt valahogy jobban szeretem kézzel felvinni. De kipróbáltam már rendes alapozóval és szépen dolgozik. A szemre való ecsetei is nagyon klasszak. Szerintem nagyon jó beruházás.

Most, hogy kerestem neked a linket a készlethez, találtam Real Techniques hasonmásokat is ezen az oldalon, és igencsak felkeltették az érdeklődésemet:

[link]

2013. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na én pont azokat használom, amit előttem linkeltek, a Real Techniques hasonmásokat. Eszméletlen jók, imádom őket. Én szettben rendeltem meg az 5 ecsetet.

[link]

Mindegyiket ki tudom használni. A kerek fejű buffing brush a kedvencem, még fogok rendelni belőle egyet. Folyékony és habállagú alapozóhoz is kiváló, a ferde fejű lapos ecset is, azt is arra használom. Az egyenesre vágott tetejű ecsetet púderhez, a vékony "hegyesebbet" folyékony korrektorhoz, a duo fibre-t pirosítóhoz használom. Persze mindenki amihez szeretné, elég univerzális kis ecsetek. :D A minősége is nagyon jó, nem hullik, nagyon-nagyon puhák, jó tömöttek, van bennük anyag. Jól bírják nekem a rendszeres mosást is.

Ezt mindenképpen érdemes megvenni. Amit te is linkeltél, szerintem az ilyen készleteket nem lehet rendesen kihasználni, sok bennük a hasonló ecset és nincs olyan, amik alapozóhoz meg folyékony sminkekhez jók. A szemsminkhez sem kell túl sok minden, egy lapos és egy pufibb ecset teljesen megfelel szerintem egy átlag sminkhez. Ezeket meg drogériában is meg tudod venni (pl. az Essence Smokey Eyes ecset nagyon jó, a Rossmannos For Your Beautynak van laposabb természetes szőr ecsete, azt is szeretem).

2013. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Végülis mindegy milyet veszel, csak 1 a lényeg, hogy természetes szálakból legyen, a műanyagok általában taszítják a port, így kissé nehezebben lehet felvinni velük a porállagú sminkeket.
2013. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dm ben az ebelin ecsetek olcsóak vegyél azt.
2020. okt. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!