Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeléssel kapcsolatos...

Sminkeléssel kapcsolatos kérdések. Mi a különbség a smink-félék között? 1-2 alkalom után már önállóan is menni fog neki?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a nappali, az alkalmi és a koktél smink között? Én egyszerűen csak azt szeretném, hogy nagyon szép legyen a barátnőm, akit befizetek a kozmetikushoz (ajándékba)! Nem azt akarom, hogy olyan kevés smink legyen rajta, hogy észre se lehessen venni, de azért a másik nagyon erős végletet is szeretném elkerülni. Lényeg, hogy a szeme is szép legyen + szemöldök + száj és az összkép is (egész arc egyben). Sajnos elég ritkák a szempillái is rövidek, ráadásul világosak (világosbarna). Nekem pedig a dús, hosszabb fekete tetszene... Ezt is el lehet érni valahogy? Ja, és dúsabb szemöldökkel is meg lehet csinálni szépre? Mert mostanában sok lány kiszedeti és valami vékony csíkot húznak a helyére. Ráadásul azt is valami élesen tört formában. Melyik a szebb?
2009. nov. 13. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

szerintem egy kozmetikus tudja mit csinál, tudja mi az ami jól áll valakinek és mi az ami nem, úgyhogy nem kell aggódni amiatt, hogy túl sok vagy túl kevés sminket rak egy lányra. amúgy az a nappali smink halványabb és természetesebb, az alkalmi kicsit erősebb, csillogósabb, a koktél nem tudom milyen... a szempillát be lehet festetni feketére, egyrészt sima spirállal, másrészt tartós festékkel is amit szintén a kozmetikus csinál. a szemöldököt ki lehet szedetni szép formára, nem feltétlenül kell leborotválni és csíkot húzni a helyére!

(de ha ennyi mindent meg akarsz változtatni a barátnődön, biztos hogy Ő kell neked??)

2009. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, biztos, hogy Ő kell! Miért, mások is sminkelik magukat és / vagy járnak kozmetikushoz! Attól, hogy szebb lesz, az miért jelentené azt, hogy nem Ő kell? Aki ad magára, annak ez nem gond, hanem örül neki, hogy törődnek vele és a szépségével!
2009. nov. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!