Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném elkezdeni otthon...

Szeretném elkezdeni otthon magamnak csinálni a gél lakkozást, miket kell hozzá beszerezni és körülbelül mennyibe kerülne mindez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbban jössz ki és jobban jársz, ha elmész körmöshöz és megcsináltatod ott.
2013. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem probálkozz az Essence gél-lak készletével, az direkt otthoni használatra van. Nem annyira bonyolult mint az igazi géllakkozás, kb. 10 ezerből kijössz uv-lámpával.
2013. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy olcsóbban kijövök, ha elmegyek körmöshöz, de szeretném magamnak csinálni
2013. nov. 11. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
volt már gél lakk a akörmödön huzamosabb ideig? csak emrt a legtöbb embernek sajnos nem birja a körme a reszeléstől elvékonyodik és letörik, nekem brutál erös körmeim vannak és évekig volt műkörmöm de az nem tette igy tönkre mint a gél lakk, kb 3 hónap volt mire helyre jött. ha volt a körmödön egymás után többször és birta akkor csinálhatod nyugodtan magadnak és érdemes megvenni de ha még nem próbáltad elöbb próbáld ki mert a vendégek kb 70%-nak nem, jó. a shell lakk egy fokkal jobb mert az nem kell reszelni. Amig nem próbáltad ne ruházz be rá ahhoz azért drága. Kozmetikus vagyok tehát a kolleganönél látom hogy a legtöbb nőnek nem birja a körme de van akinek semmi baja tőle, de az a kevesebb.
2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyszer volt eddig a körmömön gél lakk, nem volt gond vele
2013. nov. 12. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is csak a második de inkább a haramdik után lett gond, egymás után 2 hetente volt csinálva. Szerintem elöbb próbáld ki igy huzamosabb ideig és ha birja csak akkor vedd meg a beruházás kb 20e Ft gondolom nem akarod fölöslgesen kidobni az ablakon ha aztán mégsem birja a körmöd.
2013. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben van, köszi
2013. nov. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!