Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karácsonyra szeretnék olcsó...

Karácsonyra szeretnék olcsó mégis minőségi parfümöt vásárolni, viszont túl sok a bóvli, pacsuli. Mit ajánlotok? Mit érdemes megvenni ami valóban parfüm és nem kotyvalék?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pl a sztárok parfümjei sztem némelyik egész jók, és még olcsók is. én pl kate moss parfümjét nagyon szeretem, és legutóbb csak 3500-ért vettem.

de rengeteg sztárparfüm van még, avril lavign, christina aguilera, celine dion, beckham-ék, és az illatuk sem rossz.


még vannak az adidas parfümök, amik sztem nem drágák, és a pl az új sárgának egész jó illata van.

2009. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen az új adidas free emotion-nak, ami sárga üvegben van nagyon jó illata van. :) én is azt használok.. de pl vehetsz B.U.-t (be you trendi), vagy Christian Lacroir, Bruno Banani Magic Womant. ezek nagyjából 3-4 ezer forintba kerülnek, és tartósak, nem kell egy kilót fujni magadra hogyha azt akarod, hogy egész nap kitartson. a Bruno Bananit érdemes kipróbálnod, nagyon jó, édeskés illata van! ;)
2009. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A B.U (Be you)-m nekem is van vagyis csak volt mert épp most fogyott ki:(Na,nekem is volt és én nagyon szerettem,és most én is Adidast vettem abból én szeretem a kéket és a rózsaszínt is...De van Avonosom is azt is szeretem a wish of lovét.
2009. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DM-ben vagy Rossmannban a C-THRU pearl garden nagyon jó az illata nagyon szép gyöngyházas üvege van eg yműanyag védőben, tényleg gyönyörű és még a biztonsági őrök is azt mondják hogy jó illata van xD

2000 forint...

2009. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!