Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót lenne érdemes...

Milyen alapozót lenne érdemes vennem? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Egy 16 éves lány vagyok, akinek kombinált, pattanásos és piros foltokkal teli arcbôre van.


Eddig az essence -pure skin-t használtam, de nagyon sok réteget kellett felvinnem, hogy félig-meddig eltakarja az arcom pirosságát, ráadásul nem volt valami tartós.

Most is valami természetesebbre, esetleg hidratálóra gondoltam, ami erôsebben fed (már ha létezik ilyen).


Nagyon szépen köszönöm!:):))



2013. nov. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem inkább keress fel egy Ilcsi kozmetikát. Csodát művelt az arcommal a kozmetikusom, és a termékek... Pedig én 23 vagyok. Amennyit kiadnál egy jó alapozóra, abból már bőven megvan havi egy kezelés, meg 3 havi arcápoló. Egyébként keress rá a neten... jól fedő alapozók.
2013. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Már ki is néztem magamnak egy Ilcsi "korrektort", de valamilyen alapozót is szeretnék venni. Majd jobban körbenézek:)

2013. nov. 25. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem rendbe jön az arcod!
2013. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max Factor CC krém nagyon jó, a Rossmannban szokott akciós lenni, úgy 2000-2500-ért be tudod szerezni.
2013. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.! :):))
2013. nov. 26. 06:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy minél többet kened a bőröd alapozóval, színezett krémekkel annál rosszabb lesz a helyzet, ezek mind ártanak a pattanásos bőrnek. Azt kezelni kell, nem elfedni.

De ha mindenképp ez kell akkor legalább valami jó koreai BB-t vegyél, azok fednek is rendesen és nem annyira károsak mint az alapozók.

2013. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
max factor facefinity :)
2013. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!