Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon milyen boltokba...

Magyarországon milyen boltokban tudnék venni fake piercingeket?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék venni vagy rendelni?:) Esetleg külföldről nem használt fake piercingeket? Igazit nem szeretnék. Előre köszönöm. :)
2013. nov. 30. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van.sokkal jobb megoldás becsapni az embereket azzal a hamis sz*rral,mint belövetni egy rendeset.
2013. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném átszúratni a fejemet, de tetszik, ahogy kinéz. Egyébként szerintem az én koromban nem is kéne igazi piercinget csináltatni.. Csak viselni szeretném, mint egy ékszert..
2014. febr. 27. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de nem birom ki. :P

Csak viselni mint egy ékszert. :D Lehet máshogy is viselni? mármint az igaziakat.

De te hamissal akarsz, vagy akartál naggyon nagymenő lenni :D nem tudom mi lett belőle de szerintem majmot csináltál magadból :P

Ám jobb az igazi. Csak onnan tudom hogy nekem van csipeszes (viselhetetlen ékszerként hordhatatlan) fülbevalóm ami fél óra után iszonyatosan szorít és fáj. Másfelől avval hogy kilöveted valahol még nem marad ugy. Egy lövetés még nem maradandó, nem hagy maradandó lukat. Ha nem tartod benne 5-6 évig az ékszert. Akkor ha kiveszed szinte pár hónap vagy ha friss akkor akár pár nap alatt beforr a luk. Ha sokáig benne van(évekig) akkor meg olyan lesz mint a lányoknál a babakori fülbevaló hogy bármikor kivehető, betehető stb szóval... csak nyugodtan szúrasd vagy lövesd ha van rá lehetőség.

Ami meg komolyabb kategória, amit nem ugy kell viselni mint egy "ékszert" és nem kivehető, azt nem piercingnek hívják, hanem microdermalnak, vagy pedig ami golyókat látsz bőr alatt azok implantátumok... azok már valóban testmódosításnak számítanak. és NEM PIERCINGEK, nem is piercing kategória. A piercing az csak ékszer, úgy is kell viselni. ki és betehető. és ha nem hordod akkor nem maradandó. hiába löveted ki, beforr és nyoma sem marad.

2015. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nekem olyan jo ötletet adtál, meg persze mindenki aki ál piercingeket akar hordani. Azon gondolkozom hogy mi lenne ha én meg jominöségü ál sminkeket osztogatnék. :D elsösorban olyanoknak akik cseszegetnek. Pláne ha az illetö hozzám csitri akinek még nem áll jol az erös tulzott valodi smink. Nálam mindig van egy készlet álsmink kéznél. Aki megmondja hogy ki nem kedvel és henceg a barátnöivel annak egy adag ál smink üti az arcát mindenféle puder és ruzs nélkül. Ráadásul tartósan a rendes öregitö káros puderokkal szemben amiknek egy adad mosdás simán véget vet. Ennek nem amit én osztogatnék ingyér az tartós kibáló vizállo minöség
2015. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!