Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a hajhosszabbításról mármint, ha randin valaki műhajat visel? Ciki ha Utána meg kiderül hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
lányok is válaszolhatnak, szerintetek gáz ha valaki felcsatolja a póthajat mert amúgy nem olyan szép hosszú a haja?

2013. dec. 11. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


"...em olyan szép hosszú a haja". Itt van a kutya elásva. Voltaképp neked nem tetszik a frizurád. Nem hiszem, hogy lenne olyan férfi, aki azon akadna ki, hogy "Te jó ég, neki nem elég hosszú, szép haja van!". Szóval szeritnem inkább elégedj emg azzal, am ivna ,hozd ki belőle a maximumot, és inkább törekedj atermészetességre.


A póthaj azt válthatja ki ,hogy nem vagy magaddal megelégedve, leplezni akarsz valamit, és ez talán negatívan hathat másokra. Az visoznt ciki lehet, hogy ha megfogja a hajad, és mondjuk benne marad a kezében, mert rosszúl lett feltéve. Brr....

2013. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hat eleg kiabrandito lenne szamomra,ha randira jönne velem egy szep hosszu haju csaj,aztan meg lekapna a haromnegyed hajat.
2013. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

:(


De úgy sokkal szebb vagyok és szebbnek nőiesebbnek érzem magamat..Akkor ha mondjuk nem első randin hanem alkalmanként tenném fel az gáz?színház meg ilyen helyekre.Vagy egy fotó erejéig?Vagy az csak megtévesztés lenne?

És ha olyan lenne ami nem jön és nem marad a kezében az természetes hajból az jó lenne nem?

2013. dec. 11. 11:09
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez első pillantásra kiderül.
2013. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
?mi?hogy mű?ÉS akkor mivan ha nekem ez tetszik?Azért mert mű attól még lehet szép.!?
2013. dec. 11. 11:21
 6/22 A kérdező kommentje:
sajnos még évekig kéne várnom míg a derakamig érne a hajam és annyit nem akarok várni..:/
2013. dec. 11. 11:23
 7/22 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor az a legjobb, hogy első találkozásokra nem viszed. Aztán ha úgy látod, hogy kapcsolat alakult ki, akkor megmondod neki, hogy nézd, én szeretem néha feltenni ezt a hajat, mert ezt meg ezt érzem, és úgy hiszem ,hogy ennyi idő után te ezt gond néllkü lel tudod fogadni, és a jelenlétedben si feltehetem.
2013. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már az első percben, ránézésre kiderül, hogy mű :D Főleg azok a felcsatolhatósak amelyek úgy csillognak, mintha gyémántból lennének. Nagyon kevés fodrász tudja normálisan feltenni és összevágni az eredeti hajjal, hogy az ne látszódjon és ne ríjon le róla 100 méterről, hogy az pót. A fiúk sem szeretik a mű dolgokat.

A saját, de rövidebb haj is szebb, mint a hosszú, de mű. Inkább növeszd meg a sajátodat. Sokkal szebb lesz, mint a pót :)

2013. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor hordd állandóan. Kérdezd meg esetleg,hogy mi a véleménye róla, taszítja e, mert akkor mellőzöd a kedvéért, de amúgy simán maradhat fenn folyton, csak legyen természetes a hatása,és tényleg ne maradjon a kezében
2013. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7-es köszi! :) Úgy lesz..szerintem mindenkinek van valami dilije. :D


8-as szerintem ha lófarokba van a hosszítás az nem annyira feltűnő és meglehet csinálni úgy.Tény hogy fényes de nekem pont az tetszik benne. :)


Persze növesztem csak hát vékonyszálú a hajam így kicsit nehezebb.

2013. dec. 11. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!