Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani olyan boltot...

Tudtok mondani olyan boltot ahol jó minőségű smink termékek vannak olcsón?

Figyelt kérdés
szempillaspirál, tus, szemceruza ilyenek:D

2013. dec. 17. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kérdés, mi olcsó neked?

inkább márkára gondolsz nem?

2013. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bp, ó utca
2013. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát hogy egy szempillaspirál ne 3000ft legyen, hanem lehetőleg 1500 vagy alatta. Jó minőségű pedig hogy nem szárad be 1 nap alatt:)
2013. dec. 19. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

maybelline gél állagú tus (van hozzá ecset) 2400 Ft, akcióban akár 1800 is lehet

szemceruzát nem tudom, nem használok

spirál nekem max faxtor false lash effect, 3800 Ft, glamour napokon 50 % lejön belőle

érdemes lenne yves rocherban vásárolni egyszer, és rögtön regisztrálnak a pultnál a törzsvásárlói rendszerükbe, minden hónapban van valami ajándék, egyszer egy 4000 Ft értékű spirált adtak ajándékba 380 Ft vagy afölötti vásárlás esetén, illetve minden hónapban kapsz 40%-ot sminktermékekre is


szerintem ami olcsó, az annyit is ér

catrice olcsó, de nem rossz


krémmánián nézegess

2013. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dm, Rossmann, Müller. Vagy webshopok: make up plaza, pink panda, rúzs és púder, tesminked, iparfüméria.
2015. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!