Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy pasi aki ha szájfényt...

Nikolett88 kérdése:

Van egy pasi aki ha szájfényt lát a számon cikiz miatta, pedig épp csak egy kicsit szoktam tenni a számra. Lehet hogy mégis túlzásba viszem? Vagy mi lehet az oka hogy nem hagy békén miatta? Eddig még senki nem piszkált ezért ő az egyetlen.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tipp 1: legszívesebben összeszedne, de meg van rekedve a "megtépem a haját mert bejön" szinten.


Tipp 2: Valóban túl sok/rosszul felvitt/olcsó/ízléstelen a szájfény. Milyen színű? Milyen típusba tartozol?

2014. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy átlátszó, enyhén csillogó szájfényt használok. Egyébként nem ez az első dolog amivel szekál. Mindig kitalál valami újabbat.
2014. jan. 7. 22:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 36 éves, szóval már nem vagyunk gyerekek hogy így próbáljon felszedni.
2014. jan. 7. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése. Neki nem tetszik a szájfény, ezért cikiz (meg ha különben is cikiz mással is, lehet, direkt keres olyan dolgot, amibe bele lehet kötni, mert egy tuskó). Hordd azt, amit te látsz jónak, és amivel te érzed jól magad.
2014. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez sztem tipikusan aza a pasi, aki kinéz egy "jó bulát" aztán megkísérli "jó feleséggé nevelni". Az mondjuk nem esik le neki, hogy olyan nő a világon nincs akit 100%ban testre szabhat. Az ő baja, fog még nagyon csúnyát bukni ezzel.
2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!