Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-15éves lányok.! Nektek...

14-15éves lányok.! Nektek mennyi smink cuccotok van?

Figyelt kérdés

Nekem:két spirál(barna,fekete),három szemceruza(fekete,fehér ,barna),púder,alapozó,két szajfény.Nem sok vagy kevés?Nem használom napi szinten őket valamikor csak spirálból és alapozó szoktam.

A másik kérdés hogy mossam le a szempillafestéket hogy ne kenődjön le a bőrömre?Úgy szoktam h vattapamacsot bevizezek és a szempillámat közé fogom és lehúzom.Tudom hogy hülyeség mert ki is szoktam így véletlen húzni pár pillát.



2014. jan. 10. 07:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Szerintem nem sok,nem is kevés. Én nem sokára 16 leszek és nekem több van (pl: tus,rengeteg szemhéj festék,pár rúzs),de én is leginkább azokat használom amit te,esetleg bulikba ha jobban kifestem magam,de az ritkán van. Szóval ha nem használnál mást akkor nem is szükséges hogy több legyen :)

A szempillafestéket én sem tudom szépen leszedni.

2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fú nekem van, 3 sminktáskám van :D de abból használok vagy 2 rúzst,1 szempillaspirált meg alapozót xd
2014. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

alapozó,szempillaspirál,fehér szemceruza,2 szájfény


14 évesen nincs többre szükségem..elég neked is:D

2014. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
73%
Korrektor,3 db szájfény. Egyelőre nem szeretném túlzottan festeni magam,meg úgy vagyok vele,hogy suliba minek.. 14/L
2014. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, nem tudom, beleférek-e, úgyhogy csak a kérdésed második részére válaszolok :D


Ígyis-úgyis a bőrödre fog kenődni, szóval ezt nem kell tudatosan kerülni, bár, ha kihúzod pár pillád, az nem túl jó. Nekem akkor esett ki több, mikor sminklemosókendőt használtam, vagy túl erősen dörzsöltem a szemem. Nekem az a megszokott praktikám különben, hogy először jó alaposan arcot mosok, majd az elkenődött sminket egy zsepivel (vagy akár wc-papírral) letörlöm. Utána sminklemosóval leszedem a maradékot, majd ezután arctisztítózok, és megint megmosom az arcom. Ha még mindig van fent egy kis elkenődött festék, akkor egy fülpiszkálóval felveszek egy kevés krémet (valami zsírosat), és azzal megtörlöm az alsó szempilláim alatti részt. (nekem ekkorra maximum ott van csak valami szürkeség)

2014. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
0, igen, pontosan 0. :) később majd talán használok szempillaspirált, esetleg szemhéjpúdert, de alapozót meg ilyeneket biztosan nem. Ha pattanásom van, este lealkoholozom, reggelre eltűnik, így nem kell eltömítenem a bőröm pórusait, így elzárni a levegőtől. A ráadás az benne hogy a pattanás is csúnyább lesz utána ;) Egyébként is fölöslegesnek tartom, természetesen sokkal szebb valaki, mint kimázolva. Ja, és ráadásul a bőröm is pár év múlva úgy nézne ki, hogy....na mind1 szerintem többet árt, mint használ. 15/l
2014. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!Utolsó!Alapozót nem mindennap használok és akkor is csak az orrom alá vagy az államra ugyanis nekem nem tűnnek el sehogyan sem egyik napról a másikra...!Valamikor egyáltalán nem is sminkelek...
2014. jan. 11. 09:51
 8/15 anonim ***** válasza:

korrektor, pigmentek, rúzs, ajakfilcek, Carmex, szemhéjtus, szempillaspirál, pirosítók, szemceruza

Alapozót és púdert nem használok, csak korrektort. Napi szintem csak ajakfilcet, Carmexet és korrektort szoktam használni.

2014. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

szájfény, spirál és szemceruza, meg van 1-2 szemfestékem, de azokat csak farsangkor használom :D 14/L de ebben a korban még teljesen felesleges sminkelni, és sem szoktam csak ha olyan kedvemben vagyok pl. hetente egyszer kétszer...

egyébként 8-as mi az a pigmentek, ajakfilcek, Carmex?

2014. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, amennyi sminkcuccod van, bár nekem sokkal több, de a 80%-át nem használom. :D

Minden nap használok szempillaspirált, sulin kívülre pedig fekete szemceruzát, és még van két alapozóm, kb. 5 szájfényem, de ezeket csak nagyon ritkán használom, a mindenféle színű szemceruzát, rúzsokat, szemhéjfestékeket nem használom soha. Viszont tust szeretnék majd venni.

Szerintem nem lehet úgy lemosni. Én mindig úgy nézek ki sminklemosás után, mint aki nagyon szétbőgte magát. :D A vízálló szempillaspirál viszont lemosáskor nem színezi össze a bőröd, de azt nehéz leszedni.

2014. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!