Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor a púder felteszem,...

Amikor a púder felteszem, olyan csúnya lesz az egész arcom, pigmentfoltjaimat kiemeli, egyszerűen ronda lesz, Miért? Csak alapozóval jobb, de 1-2 óra után már tiszta zsír, sajnos. :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gagyit használsz. Szánd rá a pénzt és vegyél minőségi holmikat.
2014. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos, loreal true match és max factor nem hiszem, hogy annyira gagyi lenne
2014. jan. 19. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Radírozd az arcod, figyelj oda a megfelelő hidratálásra. Ez a szép smink alapja.
2014. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tubifex ***** válasza:

az alapozót le kell fixálni púderrel. ha ez kimarad,akkor folyik le az alapozó pár óra után.

a pigment foltokat korrektorral lehet eltüntetni az alapozás előtt vagy után.

lehet,hogy nem a bőrtípusodnak megfelelő az alapozó

2014. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a púder mire való.

Tudom, hogy a korrektor mire való, azt is használok.

Akkor a hidratálással lesz gond.

2014. jan. 21. 13:25
 6/6 anonim válasza:
Az AVON-tol rendelj borradirt es tonicot, a radírt Hetente egyszer, a tonikot Naponta arcmosasnal használd, es a borod nem lesz olyan zsíros Max 1 hónapon belul. Ha zsíros bőrre alapozót vagy púdert teszel, az csak rosszabbitja a helyzeted, mert a folyamatos kénes miatt hozzászokik a borod! Elobb tisztits utana fedj! ;) remélem segitettem
2014. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!