Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonnak és Oriflame-nek...

Avonnak és Oriflame-nek (rendelős kozmetikumoknak) mi értelme van?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed? Ugyanaz, mint bármelyik kozmetikumnak, csak nem kell hozzá kimozdulni :)
2014. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
erre én is kíváncsi vagyok:D
2014. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En imadok katalogusbol vasarolni, kozmetikumot is es ruhat is. Nem vagyok egy gyorsan donto tipus, ugyhogy szeretem fel delutan elnezegetni a katalogusban a termekeket es kivalasztani, hogy mit is akarok. A boltban ugyanezt a 500 fele termekkel megrakott polc elott allva nekem kinszenvedes par perc alatt megoldani, foleg, mikor a biztonsagi or a seggemben van, hogy mit fogdosom es nezegetem a termekeket.

Masreszt jo, hogy helybe hozzak (pl munkahelyemen is van olyan lany, aki ezzel foglalkozik). Mikor videken kisebb faluban laktam, akkor meg eselyem se volt drogeriaba eljutni, mert munkaido utan mar minden zarva volt, szombaton is dolgoztam, vasarnap szinten minden zarva.

Eredetileg azert talaltak ki, hogy a tanacsadonok tenyleg tanacsot adjanak a bortipusodnak, igenyeidnek megfeleloen, termeket ajanljanak. Manapsag ezt a reszt nem tapasztalom, csak ideadjak a katalogust es annyi. De hat semmi nem lehet tokeletes :)

2014. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen a tanácsadónők tényleg kiképzett emberek voltak, akik ismerték a katalógus összes termékét, tehát ha vki nem akart elmenni sminket vásárolni, mert nem tudta, mi állna neki jól / mi lenne jó a bőrére, és csak ezért nem akart volna egy tanácsadásra kifizetni pénzt, jól jött ez a dolog... hogy a tanácsadásért nem kell külön fizetni, és mellette össze tudja szedni az alapokat. Mondjuk ma már boldog-boldogtalan, mindenki meg a macskája avonozik, mert örül a plusz pénzkereseti lehetőségnek meg mert a koordinátorok is mindenkit, akit tudnak, beszerveznek. Egyik barátnőm is avonozik, ő csak arról tud véleményt mondani, amit ő is használt... ha betalálnád egy olyan alap kérdéssel, hogy pl. zsíros bőrre melyik avonos alapozó a jó, pislogna, mint hal a szatyorban (ha nem volt egy óriáskampány hasonló termékrőln nemrég).


Aztán nyilván, olyan embereknek jó, akik olyan helyen élnek, hogy nincs minden sarkon egy Rossmann, ezt meg házhoz kapják jobb esetben. Amúgy az árai is tűrhetőek, és dicséretükre legyen mondva, elég nagy a színválaszték (a legtöbb drogériás márkából rúzsonként max. 10 árnyalat van)...

2014. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem semmi, engem tökre idegesített, hogy állandóan kérni kell a katalógust, időpontot kell egyeztetni, hogy mikor veszem át a terméket, menjek érte, lila gőze nem volt se az Oriflame-es, se az Avonos csajnak a termékekről, olvasni én is tudok a katalógusból, annál többet meg nem tud egyik sem. Ha valaki megszeret egy terméket, OK, rendelje tőlük, de nekem kényelmesebb, ha bemegyek egy illatszerbe, többet segít a mezei eladó, mint az ún. tanácsadónő.

Egyébként meg netről rendelek kozmetikumot, elolvasom a Krémmánián előtte az összetevőket, véleményeket és nem ér meglepetés. Konkrétan azt veszem, amit kell, nem mást.

Sajnos a katalógusnak megvan az a veszélye, hogy a szépen fotózott képek láttán olyasmit is megvesz az ember, amire nincs is szüksége.

2014. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Timi179 ***** válasza:

Hát sajnálattal olvastam az előttem lévő hozzászólásokat! Nem tudom milyen terület tanácsadónőoről van szó, de megdöbbentő! A mi körzetünkben minden tanácsadónőt képzünk, mindenkinek a kinevezése után van lehetősége ingyenesen részt venni bőrápolás és smink tréningen, ahol megtanulhatja a termékek használatát, bőrtípusokat, kinek mit ajánl, stb... Amiket hiányoltok! Sokan valóban már csak a katalógus osztogatásával foglalkoznak, ez nem jó!

Abban is igazatok van, hogy minden 3. ember tanácsadónő, de pontosan azért mert élvezi a kedvezményeket, a direkt értékesítés rendszerét, ami a katalógusból történő értékesítést jelenti! Ez izgalmas, érdekes, várod mit rendeltél és valóban kényelmes, az otthonodba, munkahelyedre megkapod a terméket és senki nem áll a hátad mögött, hogy siess már, ne nézelődj ennyit!

Több termékünkből van lehetőség mintát rendelni, kérjetek a tanácsadónőtöktől: rúzs, illat vagy krém mintát!

Minden terméket 90 napon belül tudunk cserélni, hiszen 100%-os visszavásárlási garanciánk van, így senki sem károsulhat, ha valami nem nyerte el tetszését!


Jómagam 9 éve avonozom, menedzseri szinten lévő koordinátor vagyok és válaszolva a feltett kérdésre az avonozásnak az az lényege, hogy mindenki élvezi, szereti és hazsnálja a termékeket és ezzel pénzt is keres, összejövetelekre jár és tartozik egy jó csapathoz!

2014. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!