Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » E-bayen 2000 forint körül már...

E-bayen 2000 forint körül már van aranygyűrű, csak nálunk ilyen drága az arany?

Figyelt kérdés

Ilyen 2000 forint körül, vajon tényleg arany az a gyűrű? Az arannyal futatott ékszerek meg 3-600 forintok...most akkor hog yvan ez? Itthon 9000 egyetlen gramm, ott akkor hogy lehet 2000-ért már gyűrűket kapni?


példák:

[link]


[link]


[link]


Jó az angol tudásom nem a legjobb, ezért kerestem a példákat...mit néztem el?


2014. jan. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak gold filled, csak becsapásból nem írják be a hirdetésbe. Ha bevinnéd a zálogházba, nem vennék be, bár külsőre tényleg olyan, mint az arany. 2000-ért már itt is kapni gold filled arany ékszereket. Biztos, hogy nem igazi, mert az arany értéke azért nem ilyen drasztikusan különbözik az országokban.
2014. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
GP - gold plated, tehát arannyal bevont.
2014. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!