Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egy hónapos köldök piercing...

Az egy hónapos köldök piercingem mellett lett egy kis bog. A piercer szerint ez gennyes. Ma vérezni kezdett. Hogyan kezeljem a gyulladást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
az szerintem vadhús lesz. igazából patikában kapható hidrogén-peroxid a legjobb rá!
2014. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha vadhús lesz azt hogy lehet eltávolítani?
2014. jan. 29. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
azt majd leviszi az amivel kezeled! :)
2014. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most oxigénes vízzel kezelem 2 hétig és betadin oldattal.. ezt javasolták.. remélem rendben lesz :)
2014. jan. 29. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké tuti én vagyok a hülye: a vízben mindig van oxigén nem??? Két hidrogén és egy oxigén...mi mindig így tanultuk...


Egyébként vadhúsra nem tudom mi lehet, de én a köldökpiercingemet mikor gennyezett szalicilsavas oldattal kezeltem, az összehúzta a "heget" és fertőtlenített...gyógyszertárban vettem én is. :)

2014. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igy nevezik itt:)
2014. jan. 31. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Sudocream (nekem az orromon volt, borzasztóan csúnya volt, de levitte, vény nélkül kapható gyógyszertárakban és azóta (mivel az arcom tele volt pattanással azokat is eltűntette!):)
2014. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*orrpiercing miatt
2014. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!