Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajanlotok?

Milyen alapozót ajanlotok?

Figyelt kérdés
Ne olyan legyen ami tonkre teszi a bort. Olyasmire gondoltam, Ami hidratalja a bort es nem szaritja. Tobb orat fent lehet es nem latszik hogy van rajtam.es persze jol fed mert pattanasos vagyok. Es ne legyen baromi draga 4000ft alatt.

2014. febr. 21. 20:44
 1/4 anonim válasza:
72%

"Ne olyan legyen ami tonkre teszi a bort"

Ilyen nincs. Az alapozó nem tesz jót neki, és ha pattanásos vagy akkor meg rátesz még egy lapáttal. Felejtsd el, helyette ápold a bőrödet.

2014. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem most ez az alapozó vált be, de mindenkinek másképp reagál a bőre

[link]

2014. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik alapozó árt a bőrnek. A pattanásosnak meg kb duplán, még több lesz tőle, lassabban múlnak el, inkább természetes arcápolókra/vitaminokra és ha szükséges gyógyszerre költsd az alapozóra szánt pénzt. Jobban megéri ha belegondolsz. Pattanásokra meg használj korrektort.
2014. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"gyógyszerre költsd "


mert az nem ártalmas igaz...


egyébként a drágább márkás alapozók nem ártanak a bőrnek, sőt védik is valamennyire. az tény h eltömítik a pórusokat, tehát a rendszeres bőrápolás, kozmetikus ajánlott. de ha pattanásos vagy nincs igazán mit tenni, persze ki lehet úgy menni az utcára, csak nem mindenki olyan igénytelen, hogy másokat rémísztgessen :)


ha olyasmit akarsz ami ápolja és hidratál is akkor inkább BB krémet használj, bár a drogériákban kaphatóak nem mindegyik fed túl jól, a távolkeleti márkák jobbak.


sztem orvoshoz csak akkor menj és gyógyszerrel csak akkor tömd magad ha már tényleg nagyon durva a helyzet mert bizonyos korban / időszakokban sztem tök általános h pattanásos az ember.

2014. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!