Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges hogy a körömlakktól...

Lehetséges hogy a körömlakktól gyengül a körmöm?

Figyelt kérdés
karácsony óta festem a körmömet általában mindig van rajta valami, de nem járok körmöshöz, itthon festem ki, előtte nagyon erők körmöm volt soha nem tört le, viszont most úgy érzem gyengébb, mert pár le is tört

2014. márc. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

én kb 5 éve festem folyamatosan, és semmi baja

de a rossmannban tudsz venni körömerősítő lakkot is, és az helyrehozza

2014. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. márc. 26. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen,gyengül.

Olívaolajba,illetve citromlébe mártogasd meg kicsit,megszívja magát C-vitaminnal,és egyéb fontos tápanyagokkal.

2014. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A köröm felszívó képessége kb a nullával egyenlő. Szedj vitamint, attól fog megerősödni.
2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen gyengül, egyébként ha körömerősítőt használsz a lakkozás előtt az is segít rajta, ha nem akarsz lemondani a lakkozásról...na meg a különböző csodavitaminok...D:
2014. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Max attól gyengül, ha minden alkalommal megreszeled a körmöd felületét, hogy egyenletes legyen. A lakk nem gyengíti a körmöt!
2014. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Essence ultra strong nail hardener . 500-600 ft ennyit igazán megér.
2014. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!