Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítósok! Melyik tágító...

Fültágítósok! Melyik tágító jobb a kettő közül? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nincs túl sok különbség de mégis, akinek ilyen van/volt melyik vált be jobban?


És mi a véleényetek a szilikon tágítókról?

Azt hallotam azt nem nagyon ajánlják...

Köszi!


2009. dec. 23. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
képesek vagytok ilyeneket a fületekbe tenni?
2009. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

2 jobb

nekem szilikon van rózsaszín XDXD

2009. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
ja képesek vagyunk! a 2. jobb sztem. nekem is azvan hát sztem nin cs vele gond mert könnyü berakni és szép színes nekem zöld van:D
2009. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most bocsi kérdező de ha a fültágítót kiveszitek akkor így kivan nyúlva a bőr vagy hogy néz ki
2009. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez lemaradt:?
2009. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolósnak: kisebb tágítóknál még nem igazán mondható kinyúltnak mert ott csak a lyuk nagyobb de a fülnek még megvan az eredeti természetes formája, ez viszont egy bizonyos méret fölött (ami személyenként változó) valóban "eldeformálódik" és ha akkor kiveszi akkor tényleg kinyúlt bőr látható.

Hosszútávon gondolkodva pedig, kb. legjobb esetben 15mm-ig még szépen összehúzódik a lyuk.

2009. dec. 26. 13:21
 7/10 anonim válasza:
ha tágítani akarod, és nagyobbat vettél egy két milivel, akkor inkább a gumis, mert ha begyullad azt könnyebben ki tudod venni, mert ugye nincs pereme. Én tegnap tágítottam szilikonnal 8-ról 10-re és baromira fáj, éjjel nem aludtam, nem tudom kivenni a perem miatt, ugyan is ha próbálok hozzá nyúlni bepi..lek :P remélem hasznos volt a válasz, ha nem akkor bocsi, ez csak egy tapasztalat volt :))) további szép napot
2010. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is jobban jársz az elsővel. :D.

Szerintem a szilikonnal sincs gond, azt betenni is sokkal könnyebb, mert csak össze kell nyomnod. Csak vigyázni kell, hogy ne legyen nagyobb, mint a lyukad, mert ha összenyomba bele is fér, mikor elengeded, "szétpattanhat" a füled. :ss.

2010. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

2.


8-41: 2milit tágítottál, és ennyire fájt?? én amikor 10ről 16ra toltam, akkor nm tudtam elaludni, csak nehezen, mer lüktetett a fülem..gondolom fájdalomküszöb kérdése.

2011. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szilikon van jelenleg, es sokkal jobb, mint a fem. Nem szagosodik (annyira, es olyan hamar) meg konnyu.

Nekem ez valt be eddig a legjobban.

2011. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!