Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyíregyháza közelében lehet...

Nyíregyháza közelében lehet valahol kapni halálfejes karkötőt?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek, de rendelni nem akarok,csak végső esetben (végül is pár száz ft-os dologról van szó..)és már kerestem pár helyen, de nem találtam.Valahol lehet kapni a közelben?(Lehetőleg férfi karkötő, tesómat szeretném vele meglepni szülinapjára aki nagy rocker :).Mondjuk én is :D)

2014. ápr. 30. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanígy jártam, csak én magamnak akartam keresztes karkötőt :D. Nem tudom van-e nálatok ilyen kreatív bolt, érdemes szétnézni ilyenekben, mert sok fajta, nagyságú medált lehet találni egész olcsón + olyan zsinórt veszel hozzá, amilyent csak akarsz, aztán otthon egyszerűen ráfűzöd, esetleg keresel valamilyen könnyű fonási technikát a neten. Nem vagyok nagy barkácsoló, de még nekem is sikerült összehoznom egy fonott karkötőt így :D.
2014. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyíregyházán a Petőfi úti nagy autóbuszállomásnál a Parküzletházban a földszinten van egy bolt,ahol rocker ruha féleségek vannak. Szerintem ott fogsz találni valami ajándéknak valót! Sok sikert hozzá! :)
2014. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!