Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés műköröm építésnek...

A zselés műköröm építésnek vannak hátrányai?

Figyelt kérdés
Ha műkörmöt szeretnék, melyik a jobb?
2008. júl. 27. 15:37
 1/7 anonim válasza:
21%
Mindegyik műköröm nagyon igénybe veszi a körmöt, és roncsolja. De ha szeretnél akkor mindenképpen a tippzselét ajánlom. Ott a ragasztó éri inkább a körmöd felületét, viszont ha sima zselét rakatsz az rá van égetve a körmödre, így az sokkal jobban tönkreteszi. Nagyon vékony lesz utána a körmöd és könnyen letörik, nagyon nehezen fogod tudni megnöveszteni.. Szerintem akkor rakass ha mindig rakatni fogsz, mert 1 alkalomra nem nagyon érdemes szétb*sznod a körmeid
2008. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) amugy nem csak egy alkalomra akarok, hanem hosszabb távra, mert rágom a körmöm, és szebb lenne ha műkörmöm lenne... alatta is ugyanugy megnő a köröm azt hallottam, és ha majd megunom, akkor hátha szebb lesz az igazi körmöm is...
2008. júl. 27. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül károsítja, nekem legalábbis ugyanolyan minőségű maradt a körmöm 3 év műkörömviselés után.

Alatta persze, ugyanúgy nő, és ha rágod, akkor tényleg érdemes kipróbálni, biztos nagyon fog tetszeni :)

2008. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Műkörmös vagyok, és a tippzselét semmiképpen nem ajánlom! A tip egy műanyag, amit a körmödre rgasztanak ésúgy vonják be az anyagokkal, ez a legkevésbé körömbarát módszer. Ráadásul nagyon látszik hogy tip és nagyon műnek hat. Én ÉPITETT MŰKÖRMÖT javaslok. Az hogy zselé e vagy porcelán, az azon múlik hogy mit bir el a körmöd. A zselé egy könnyebb anyag rugalmasabb, a porcelán erősebb anyag, strapabiróbb. Ezek mind attól függnek mennyire van igénybe véve a körmöd és melyik passzol leginkább a körmöd tipusához. Ha puhább töredezőbb körmöd van akkor valószinüleg zselét bir el, ha erősebb körmöd van akkor porcelánt.

Hátránya mindekettőnek ugyanannyi, elgyengül az eredeti körmöd valamennyire. Bár nem feltétlenül. Ez is adottság kérdése, meg persze attól is függ hogy mennyire reszeli szét a kedves műkörmös mielőtt ráépit.

2008. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat : )
2008. aug. 3. 12:31
 6/7 anonim válasza:
nekem sokáig tippes zselés körmöm volt, most áttértem a zselés építésre és mondhatom ez a legjobb egy éve igy csinálja a körmösm, és soha nem hagytam el egy körmmet se!
2008. aug. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az épített műköröm legyen az porci vagy zselé, csak abban az esetben roncsolja a természetes körmeidet, ha nem igazán jó technikával dolgozik a körmös. A köröm előkészítése nem az elvékonyításról szól, hanem a bolyhosítás-zsírtalanításról. A műköröm viselés után csak akkor romlik a köröm minősége, ha az építési szakasz előtt túl volt reszelve a körmöd. Tapasztalat.
2009. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!