Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alapozót hogy lehet szépen...

Az alapozót hogy lehet szépen egyenletesen elkenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Radírozd le a bőröd, kend be arckrémmel úgy ahogy szoktad, nem kell vastagon, majd az ujjbegyeddel vidd fel az alapozót. Ne dörzsöld, csak oszlasd el nagyjából egyenletesen, majd egy alapozó szivaccsal finoman törölgesd át az arcod. Ennyi. ja ez az alapozó szivacs egy háromszög alakú szivacs, 1-200ftért lehet venni dm-be v rossmanba és elég sokáig lehet használni is.
2008. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. júl. 28. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én nedves szivaccsal szoktam felvinni az alapozót és nyoma sem marad :)
2008. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. aug. 1. 13:27
 5/5 anonim válasza:
100%
igen én is nedvessel!de ha mégjobb hatást szeretnél elérni akkor elötte az aprobb hibákat tüntesd el korrektorral ,majd vidd fel az alapozot,utána pedig vigyél fel egy pórpuder réteget!
2008. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!