Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tart még a Rossmannban a...

Tart még a Rossmannban a Lovely akció? Szerintetek egy kicsi smink Gáz 12 éves lányoknál? Milyen lakkot javasoltok általános suli 5. -6. -ik évébe ami visszafogot szinte alig látszik? Olcsó és jó sminkmárkákat keresek! Ára stb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

12 évesen smink? Jó hogy nem az óvodában kezdted!


Lakk? Színtelen, halvány rózsaszín!

2014. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Sztem 12 évesen elég egy szempillaspirál meg egy halványrózsaszín, nem brutál csillogós szájfény, esetleg korrektor, ha bőrhibádáid vannak (ebből ajánlom a Lovely spirált, a sárga tubusost, az egyik legolcsóbb, de a legjobb, mellé mondjuk egy Essence szájfényt, azok is jó árban vannak). Lakkból meg 1-2 évig tuti a natúr árnyalatokat javasolnám, már csak azért is, mert a tanárok, még ha nincs is a házirendben, hajlamosak pikkelni azokra, akik lakkoznak, kivéve ha már annyian csinálják, hogy te fel sem tűnnél köztük. Lakkok terén nem tudok tippet adni, mert amelyik olcsóbból bejött nekem, abból nem emlékszem arra, hogy lenne natúr árnyalat.
2014. máj. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!És esetleg nem tudsz jó márkájú nagyon halvány termékeket még ide-oda? :)
2014. jún. 1. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:

- Tart még a Rossmannban a Lovely akció?

- Várj, mindjárt előveszem a katalógust és megnézem

........ csak vicceltem


- Szerintetek egy kicsi smink Gáz 12 éves lányoknál?

- igen


-Milyen lakkot javasoltok általános suli 5. -6. -ik évébe ami visszafogot szinte alig látszik?

- halvány rózsaszín ill színtelen

2014. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2#

azt... szempillaspirált...


Rosszul vagyok, ha meglátok kislányokat három sorral átkent szempillával.

2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!