Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy illik a bokaláncot hordani?

Hogy illik a bokaláncot hordani?

Figyelt kérdés

30 centis a bokaláncom,és én ebből kb. csak 26-ot használok,így marad kis lelógó rész miután becsatoltam. Ennek a végén is van egy kis dísz,szóval gondolom normális,ha az ott van.

Ezt a lelógót a boka külső v. belső oldalán hordják??

Illetve pont a bokára szokták csatolni,vagy egy picivel fölé?

köszi! :)


2014. jún. 17. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor régebben hordtam, nekem mindig eltekeredett.


A másik pedig, hogy ha feljebb teszed, mint a bokád, az nem jó, mert ott keskenyebb a lábad és lépéskor folyamatosan lejjebb fog csúszni, ami azt eredményezi, hogy szorítani fogja (legrosszabb esetben el is szakad). Úgyhogy a legvastagabb részre kell felhelyezni úgy, hogy ott se szorítson.

2014. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem is most a legvastagabbon van. És te alapból hogy igazítottad?? Nekem most belül lóg,de nem tudom,hogy hol kéne neki.

2014. jún. 17. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hátulra, vagy kicsit oldalra (kívülre) lógattam a felesleges részt, de tényleg két lépés után elcsúszik (előre), kár vele bajlódni.
2014. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!