Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövést szeretne a 6 éves...

Fülbelövést szeretne a 6 éves lányom. Már pár helyet felhívtam, hogy van az, hogy egyik helyen 1500-2000 forint a belövés fülbevalóval együtt, máshol csak a belövés ennyi, plusz a fülbevaló 3-4000? Studex-xel csinálják.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nincsenek megszabva, hogy mennyi lehet a maximális áruk...

Egyébként nekem is csináltak 5000/egy pár és 3000/pár fülbelövést, és az 5000-es még négy év után is gennyes volt, és nem gyógyult be, a 3000-es pedig két héten belül meggyógyult...szóval nem feltétlen a drágább a jobb, de spórolni se éri meg az ilyeneken...:)

2014. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok és Studexel lövök én is. Úgy lehet, hogy két féle pisztoly van, az egyik régebbi típusú (ez hangos nem steril, és tényleg "átlövi" a fület) ez az olcsóbb. A másikhoz kapszulákban lehet kapni a fülbevalót, ez így teljesen steril, csak a lövés előtt kerül a gépbe a kapszula, a szakembernek nem kell megfogdosni az ékszert így azt steril is marad. Ez a gép hangtalan és nekünk kell összenyomni a pisztolyt tehát nem "elsül" mint a másik, ezt a gyerekek jobban viselik, nem ijednek meg a hangtól. Egyébként nálam (Bp. IX. ker.) a legolcsóbb fülbevalóval 3900,-/pár. ;)
2014. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!