Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 9. -es középis...

Szerintetek egy 9. -es középiskolás (14éves) -nek illik magát sminkelni? Ha igen, akkor szerintetek mit használhatok? (szemceruza, tus, spirál, alapozó, szájfény )

Figyelt kérdés

Eddig nem igen sminkeltem magamat, mert feleslegesnek tartottam, meg nem is nagyon volt rá reggelente időm.

Csajok tippek?


2014. jún. 24. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Én 7.-es vagyok és alapozót, szempillaspirált, néha szemfestéket és tust szoktam használni.

Szájfényt mindig.

2014. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs bőrhibád, akkor szempillaspirál és színezett labello vagy szájfény tökéletesen megteszi, alkalmakkor (suli bál) szemhéjtus. Esetleg kőpúder.


17/L

2014. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

bármit csak mértékkel:)


szemceruzát is lehet úgy használni hogy az szép, elegáns, visszafogott legyen

és úgy is hogy k*rvás...


de ha választanom kéne egy nagyon alapot akkor:

alapozó(kiv. ha nagyon szép lenne a bőröm), spirál, és szimpla ajakápoló

2014. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És egy vékony tusvonal felülre sok lenne, mert az az igazság, hogy arra gondoltam, hogy egy kis alapozó, tus, szempillaspirál..ennyi..ez így sok, vagy illik ennyi?

nem szólnak meg érte?

2014. jún. 24. 22:26
 5/9 anonim válasza:
100%

Ez igy nagyon jol fog kinezni, es biztos szep leszel benne.

Aki meg megszol azt meg hagyjuk mar, semmi rossz nincs abban ha valaki festi magat, nem attol lesz valaki tizenot evesen terhes ha tusvonal van a szemhejan.

2014. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha szep az arcborod ne hasznalj alapozot, maximum egy nagyon keveset,egyebkent szerintem eleg szemceruza vagy tus, meg valami nem tul eros szajfeny.Ha igy mindennapi sminkelesre gondolsz:)
2014. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 9.-ben már sminkeltem (8.-ban kezdtem:szempillaspirál, szájfény), kihúztam a szememet, szemhéjpúdert tettem fel és szempillaspirált, néha rúzst.

Alapozót szerencsére nem sokszor kell használnom, mert nem vagyok túl pattanásos és egészséges a bőröm.


Viszont csak akkor sminkelj, ha tényleg tudsz, mert néha olyanokat látok, hogy az már nevetséges.


Az szerintem úgy tök jó, ha tussal kihúzod fent a szemedet, bár én azt csak különleges alkalmakkor szoktam, mert nekem legalább fél óra, mire az egyik szememen tökéletesen megcsinálom, reggelente képtelen lennék rá. :)

2014. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

hülyék vagytok ti, a tus hogy lehetene már "k.urvás"? pofám leszakad. inkább az öltözködése lehet valakinek k.urvás, nem a szemsminkje...

amúgy 9-ba nyugodtan sminkelheted magad, attól függ mennyire akarod de am alapozó, spirál, szájfény nekem ez az "alap smink" ehhez jöhet még púder, szemfesték, tus, bronzosító/pirosító, szemcerka, rúzs..ebből bármi:) 13 éves korom óta festem magam rendesen suliba, azelőtt alapozót és szájfényt használtam:) ja meg a szemödököm is ki szoktam húzni mióta szedem (14 éves korom óta)

2014. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemceruza körbe és szájfény, én ezt használom csak; amúgymeg 14 éves korom óta sminkelem magam.



20/nő

2019. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!