Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki együtt arany színű és...

Ciki együtt arany színű és ezüst színű ékszert hordani?

Figyelt kérdés
Vagy ez már nem divat? Bizsura gondolok.

2014. jún. 26. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
már szokták kombinálni, nem ciki, bár nekem nem tetszik
2014. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MOndjuk egy arany karikagyűrű meg egy ezüst sima gyűrű az okés, de valami látványosabb bizsut én nem kombinálnék, szerintem nem mutat jól.
2014. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

nekem aranyat bírja csak a fülem, viszont nem szeretem az aranyat, szerintem öreges. De mégis hordtam évekig, és mellé ezüst karláncom volt, vagy ezüstgyűrűm, vagy bizsu dolgaim.


Szerintem csak közel ne legyenek egymáshoz, pl. fülbevaló és nyaklánc ne térjen el, vagy két gyűrű, vagy a gyűrű és a karkötő.


ma már egyáltalán nem hordok ékszert, az aranyra is allergiás lettem fülben...:/

2014. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
sárga arannyal szerintem nem a legszebb, rózsával viszont jól mutat. vagy ha mégis sárgával hordod, akkor ne legyenek közel egymáshoz.
2014. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tenném maximum ha maga az ékszer kombinált de nem külön-külön
2014. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem ízléstelen együtt
2014. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mármint nem hordanám
2014. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!