Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ékszertartót szeretnék venni...

Ékszertartót szeretnék venni de csak egy konkrét fazonút. Vannak ezek a modern fajták amik úgy néznek ki, mint egy lekicsinyített estélyi vagy báli ruha. Hol tudnék ilyet elfogadható áron beszerezni, lehetőleg olyan helyen ahol van belőle választék?

Figyelt kérdés
Ha esetleg bénán írtam le a kinézetét itt egy kép arról,hogy mire is gondoltam. ---> [link]
2014. jún. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Müllerben láttam utoljára, de bizsus boltokban, ajándékboltokban is szokott lenni.
2014. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Müllerben láttam én is tegnap:) De bizsus boltokban van tuti, sőt 1 euro boltokban is el tudom képzelni. Esetleg az Euroshopban a Jászain!
2014. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajándékboltokban biztosan találsz én is ott vettem és azóta is csak ott látok
2014. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!