Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell úgy felvinni az...

Hogyan kell úgy felvinni az EL Doublewear vagy Revlon Colorstay alapozót, hogy szép, természetes legyen?

Figyelt kérdés
Mivel viszitek fel és milyen technikával? Fixáljátok púderrel? Ha igen, mivel? Nagyon problémás, pattanás után maradt foltos, májfoltos bőrről van szó. Köszi szépen!

2014. jún. 29. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia !

A double wear-nek elég erős a fedése, de én még így is szoktam púderrel fixálni, amúgy én kézzel viszem fel,mert a lapos alapozó ecset csíkozva viszi fel ill. a beuty blender nekem nem jött be.. de szerintem a legjobb ha kabuki ecsettel viszed fel körkörös mozdulatokkal és ha úgy látod,hogy nem elég a fedése akkor korrektorral (alapozó főlé) fedd el a problémás részeket

2014. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!