Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A WestEnd Tattoo&Piercing-nél...

A WestEnd Tattoo&Piercing-nél érdemes helix-et csináltatni? Eléggé szakképzettek ahhoz, hogy ne legyen semmilyen baj?

Figyelt kérdés
A tapasztalatok is érdekelnek:)

2014. júl. 1. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én róluk nem hallottam túl jókat...ajánlom inkább Mártit az Invictusban, én nála csináltattam és minden rendben volt.
2014. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen jók voltak,aztán lett egy főnök váltás és azóta nem ajánlom őket, elég flegmák is lettek és a munkájukban sem bízok már sem tetkó sem piercing szempontjából(tapasztalat alapján)
2014. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A westendben csak a fetishbe menj, ugyanaz a szint, csak a másik oldalon a sparnál.
2014. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott csináltattam 7 éve a nyelvpiercingemet, azzal minden oké volt, aztán tavaly a tragusom (spontán ötlet volt, éppen ott voltam...), szakmailag nincs rá panaszom, de elég bunkók voltak :(
2014. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ne csináltassam ott?
2014. júl. 1. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, szerintem ne, én tuti nem megyek vissza, mert egyrészt drágább, mint más helyek, másrészt velem ne legyenek már bunkók ha ennyit fizettem...
2014. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj oda!!
2014. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Én a Mammutba csináltattam mindkét fülpiercingemet (helix és rook) és nagyon jó munkát végeztek. Igazán családias légkörben barátságos emberek, akikre ha a későbbiekben valami problémád lenne a piercinggel maximálisan számíthatsz. :)
2014. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó a Westend Tattoo. 3 hete jártam ott. Barátságosak voltak, mindenről tájékoztattak. A piercer is folyamatosan beszélgetett velem és még szőlőcukrot is kaptam a szúrás előtt. :D Amikor "végzett velem" a srác és kimentem a fülkéből, rögtön megkérdezte a hölgy, hogy jól vagyok e, nincs e valami problémám. Szóval jó fejek voltak. :)
2014. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem ajánlom, ha fontos neked az, hogy ha már fizetsz valamiért, legyenek kedvesek veled.
2019. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!