Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokféle sminkterméket használo...

Sokféle sminkterméket használok zsenge korom ellenére, de mindenből keveset, tehát a legtöbb ember meg sem tudná mondani, hogy van rajtam smink, és ha igen akkor mi. Ez így is elfogadhatatlan?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egy 30 éves nőn is hathat művinek és furcsának valami, ha az egyszerűen túl sok; de egy fiatal lányon és mutathat jól a smink, ha megfelelő mennyiséget ken fel magára. 13/l
2014. júl. 14. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit használsz, amennyi nem is látszik, akkor felmerül a kérdés, hogy akkor miért használod?

De nem hibáztatlak, kb 13 éves voltam, amikor elkezdtem szemceruzát használni. Pár év múlva jött a spirál is, majd a szemöldökceruza. Most 24 éves vagyok és már semmi mást nem használok, mint egy BB krémet és szemöldökceruzát. Sokkal kellemesebb érzet így egész nap.

2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert attól, hogy nem feltűnő még ott van és csendben végzi a "dolgát" tehát szépít és formál.
2014. júl. 14. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen hova kell magadat szépíteni és formálni? Messze nem való ez még neked, gondolkozzál már! Ha pattanásos vagy, azokat fedd el és ennyi, 13 évesen több nem való. Hova sminkeled magad....
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Például, hogy ne közösítsenek ki, ne tartsanak stréber nyominak és egyebek.
2014. júl. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!