Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség az alapozó és...

Mi a különbség az alapozó és a BB krém között?

Figyelt kérdés
és melyik a jobb bőrhibák elfedésére?

2014. júl. 25. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapozó jobb.

Alapozónak magasabb a fedése, a BB-krém meg csak színezett hidratálókrém.

2014. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy az alapozo az alapozo, mig a masik az Balatonboglar
2014. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrhibákra magasabb fedésű alapozó kell. Vagy ha csak pattanások vagy 1-2 folt van, akkor korrektor is elég rá. A BB krémek nem nagyon fednek. Mondjuk sok alapozó sem...
2014. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy ha az alapozóból keveset kensz fel, akkor olyan,mintha BB krém lenne rajtad, de a BB krémből nem tudsz annyit felkenni, hogy bármilyen apró bőrhibát elfedjen szükség esetén. Mindkét esetben festék van a fejeden, mindkettőt észre lehet venni közelről, mindkettő hagy nyomot a srác fehér pólóján, csak az alapozónak legalább értelme van. ennyi.
2014. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a Bb-t. természetesebb a hatása, alapozóból nagyon nehezen találtam igazán világosat. Érzem, hogy jobban szellőzik a bbőröm, hidratálja is, míg az alapozó kiszárítja teljesen. Nekem jobban bejön.
2014. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A BB minimális fedést biztosít csak, mert nem alapozó.
2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább az alapozó mellett maradok:)
2014. júl. 29. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!