Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspirál ennyire...

A szempillaspirál ennyire megváltoztathatja az arcot?

Figyelt kérdés

Csak korrektort és szempillaspirált használok. Szőke vagyok, így nincsenek dús sötét pilláim. Viszont ha felteszek egy kis szempillaspirált, sokkal szebb leszek.

Természetes hatásút használok.


Más is van ezzel így?


2014. júl. 26. 18:33
 1/6 anonim válasza:
igen en is igy vagyok vele, en mivel szeplos vagyok, korektort se nagyon szoktam hasznalni
2014. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én:D amikor először próbáltam ki a szempillaspirált 13 évesen, kb nem hittem el.
2014. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Viszonylag elviselhetõ akkor a fejem. :D
2014. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem szinte mindenki :) a kisebb hibákról a szemedre esik így a hangsúly. :)
2014. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan így vagyok vele én is:)
2014. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, főleg azoknak, akiknek egyébként világos pilláik vannak, náluk nagyon feltűnő még egy vékony réteg spirál is.

Nekem barna a hajam, a szempilláim is sötétek, ezért nincs olyan nagy különbség, csak ha direkt extra hosszító vagy dúsító spirált használok.

2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!