Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes erős piros szinű nem...

Érdemes erős piros szinű nem csillogos rúzst felrakni ahozz hogy ki emelyem a szemem?

Figyelt kérdés
Kék szinű a szemem és fehéres a bőröm, nem nagyon szeretem/nem jól nézz ki a szájfény rajtam.

2014. szept. 6. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős rúzzsal a szádat emeled ki, nem a szemed.
2014. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj???:D
2014. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó van gyorsan irtam! :D
2014. szept. 6. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a piros rúzzsal azért vigyázni kell, elég könnyen közönséges és nevetséges hatást kelt. Főleg ha még nagyon fiatal vagy, túl sápadt, nem illik a stílusodhoz, nem tudod, milyen helyzetben való és mikor nem, stb.

Bár a kérdés elég wtf. Rúzzsal nem a szemedet, hanem a szádat hangsúlyozod. És attól, hogy a szájfény nem áll jól (?) miért kéne vörös rúzs rögtön? Van millió meg egy féle-fajta-színű szájfény és rúzs, ajakfilc, stb.

2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vörös rúzssal tényleg vigyázni kell mert van akin egyszerűen nem néz ki jól.Tudni kell viselni, tizenévesen nem igazán ajánlom.Én is csak különleges alkalmakkor használom és inkább esti sminkhez.De a megfelelő árnyalat nagyon ki tudja emelni a számat sőt az egész arcom kicsit más megvilágításba kerül,ha fogalmazhatok így...tehát értem ezt a szem kiemelős dolgot :)Szerintem fehér bőrrel nagyon jól tud kinézni a megfelelő árnyalatú vörös rúzs, kicsit hófehérkés hatást kelt :)
2014. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát abból, ahogy ezt a kérdést leírtad, azt szűrtem le, hogy elég fiatal vagy, szóval szerintem ne használj vörös rúzst, egy 13-14 éves lányon elég nevetségesen fest. Ha már mindenképp akarsz rúzst használni, válassz egy halvány rózsaszínűt.


Én csak akkor használok rúzst, ha színházba megyek.

2014. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne téged egy magyar nyelvtankönyvvel pofon b..szkodni.
2014. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!