Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet, hogy azért folyik le...

Lehet, hogy azért folyik le hamar az alapozóm, mert két fajtát keverek össze?

Figyelt kérdés
Mindig úgy csinálom, hogy egy rózsaszínes és egy halványabb színű alapozót keverek, fele fele arányban. Az előbbi Miss Sportys, utóbbi Oriflames. Maximum két óráig bírja ki, lehet, hogy azért mert összekeverem őket?

2014. szept. 20. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A minőség a gond, nem a keverés
2014. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két gagyi alapozót keversz össze, itt az a gond.
2014. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fixáld púderrel, sokat segít rajta. :)
2014. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy ideje már fixálom, de maximum 1 órával tovább marad fönt.

Tudom, hogy nem a legjobb minőségűek, de testvérem ugyanezt az Oriflame-es alapozót használja, neki semmi baja nincs vele. Most a BB vagy a CC kémen vacillálok, de nem tudom, hogy az alapozó vagy a BB éri meg jobban.

2014. szept. 22. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta BB krémen "élek", szerintem sokkal jobb, mint az alapozó. Ugyanúgy fed, tehetsz rá korrektort és púdert, de mégis kevésbé maszk hatású. Ráadásul táplálja és hidratálja is a bőrt. :)
2014. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!