Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/hölgyek kinek melyik a...

Lányok/hölgyek kinek melyik a kedvenc színű, fajtájú műköröm, manikűr a kedvence? Írjatok.

Figyelt kérdés
életkort is írjatok dumcsizzunk

2014. nov. 16. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez szamit,en egyszinure szeretem festeni a kormom,altalaban valami vidamabbra. Nagyon erosek a kormeim,felesleges ra mukormot tenni.
2014. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én körmeim sajnos nagyon gyengék, de nem használok műkörmöt. Egyszínűre szoktam kifesteni, inkább nyáron szoktam díszíteni, ill. ünnepekkor. Nekem a lekerekített forma a kedvencem, de nem a teljesen ovális alakú, hanem a kicsit kockásabb. A sima kocka alakú manikűrt is szeretem. Színben a pirosat nem igazán kedvelem, formában a mandula-alakútól ráz ki a hideg.


18/L

2014. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33/l, műkörmös vagyok, de nem dolgozom a szakmában, a saját körmömet azért meg szoktam építeni, általában a lila valamelyik árnyalatat használom, beépített díszekkel, de a körmöm mindig visszafogott és rövid, nem is néz ki mukoromnek. Az eredeti körmöm nagyon csúnya egyébként.
2014. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Én a kockát preferálom,vagy a stiletto-t(ebből kizárólag francia),a kockából pedig telibe szoktam kérni pasztell színeket általában.A kövek jöhetnek minden mennyiségben,vagy esetleg körömnyomda :)

22/L

2014. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Off eddig..
2014. nov. 17. 10:51
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Elmagyaráznád nekünk, hogy eddig mi volt az off? Csak mert én nem vettem észre, hogy bárki is offolt volna.
2014. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
azért mert csajozni akar,és gondolom senki sem vevő rá... -_-
2014. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha a saját körmömet festem/gél lakkot csináltatok, akkor fekete, sötétkék, bordó, vörös, bézs, fehér.

ha műkörmöm van, akkor szinte bármi ami eléggé díszes, csillámos, virágos, pl francia köröm strasszokkal, arannyal, de tetszik a kocka alakú egyszínű neon-rózsaszín is. lényeg hogy legyen feltűnő.

2014. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Erre a kérdésre nem válaszolnék, mert egy perverz beteg állat vagy!!

Nem szeretnék dumcsizni veled!

Gondolom ezzel nem csak én vagyok így..


Egy lány.

2014. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
írja már ki valaki a nevét,had bukjon lee :D én már sajnos kitöröltem az üzijeit :/
2014. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!