Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők, férfiak, a 3 alábbi...

Nők, férfiak, a 3 alábbi közül, melyik női PARFÜMöt kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés

Az ikonikus, lehengerlő Hypnotic poison edp a Diortól,

vagy

a különleges, bódító Insolence edp a Gurleintől,

vagy

a sötét illat, a Crystal noir edp a Versace-tól?


Ha egy mód van rá, írjatok kort is, meg nemet is! Köszi!

Én 19/L vagyok, és ez a 3 a kedvencem... Mivel egyik drágább mint a másik, nem mindegy melyiket veszem meg!


2014. nov. 19. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Insolence edp a Gurleintől választanám, a többi meglehetősen gyakori.
2014. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs orrom ahhoz hogy másokon felismerjem a parfümöket, de az biztos hogy a Hypnotic poisonról már sokszor hallottam hogy gyakran érezhető illat. A listákon is elöl szerepel, ami nem csak azt jelenti hogy szuper, de sajnos azt is hogy veszít az exkluzivitásából is. :(

Van az a híres, dal, a Versace illatról mindig az jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=lAwYodrBr2Q

A Wait az M38-tól. Aki szereti ezt a dalt, az szereti a parfümöt is szerintem. :)

2014. nov. 19. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ezek közül kell választanom, én is a Guerlain-t választanám.

De igazából egyik sem, ebből a minőségi kategóriából Chanel Coco Noire és Coco Mademoiselle és a Balenciaga parfümjei jönnek be nekem.

De sokkal szívesebben használom a Creed és a Byredo parfümjeit. Byredo az abszolút kedvencem!

2014. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre úgy állok, hogy a Dior parfüm a legdrágább, messze... És bár IMÁDOM az illatát, ez, meg hogy a barátnőim nem kedvelik az illatát, elegendő okot adnak arra, hogy lekerüljön a listámról...

Kicsit sajanálom hogy mindketten az Insolence mellett tették le a voksotakat, mert bár dettó IMÁDOM az illatát, talán, momentán, inkább a Versace illat felé húz a szívem.

De nehéz döntés... :(

2014. nov. 20. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, kérdező, a Crystal noir nagyon eltalált illat, és pont ezért nem kéne, nem szeretem, ha elmegyek valahova, és más is abban illatozik :)
2014. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Közben újra megszaglásztam a két illatot egy Marionnaudban, hoztam is haza belőlük egy tesztcsíkon, és most meg, érdekes, az Insolence felé húz a szívem. :)

Hát, a Crystal noir sem semmi illat, de az Insolence vidámabb, feltűnőbb, sokkal-sokkal erősebb & tartósabb.

Olyan minőségi parfüm érzését kelti.

Nem egy ember van, akinek annyira nem tetszik, de valahogy máshogy érzem, nem azt érzem hogy hát így nem fog nekik tetszeni az illatom, hanem azt, hogy majd hasonul az illat hozzám, mert személyiségemhez, külsőmhöz illik, és így összképben ezeknek az embereknek az illat is tetszeni fog, szépen be fog illeni az összhatásba.

2014. nov. 21. 02:16
 7/10 anonim ***** válasza:
NE vegyél Gurlein illatot, mert én akarok :D
2014. nov. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D Egyel több vagy kevesebb ember használja, az már oly mindegy... :D De ez legalább még egy szavazat a mellett az illat mellett! :D

De az a parfüm iszonyat erős, iszonyat messzire érezhető és iszonyat tartós!

A többi a közelébe sem ér, nagyon durva!

Borzasztóan oda kell figyelni hogy nehogy túladagolódjék, mert az kínos tud lenni a viselő számára.

A tolltartómba raktam a papírcsíkon az illatmintát, másnap kihúztam a tolltartómat, kiömlött a parfüm szaga... Messze volt tőlem, de egész órán át éreztem az illatát, se az orrom nem szokta meg, semmi...

Tényleg rettenetesen erős parfüm. Az EDT is olyan mint egy erős edp, de ez, az edp, ez valami gigantikusan erős parfüm.

2014. nov. 21. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:

"de egész órán át éreztem az illatát,"


Ez a parfüm nem suliba való :D

2014. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is sokáig fogok ide járni... 13-ik osztályos vagyok, idén leérettségizek, és vár az egyetem. :) Jaj de jó lesz, alig várom, olyan remek szakot választottam, már 2 éve erre várok, bár szeretem a gimit is.
2014. nov. 22. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!