Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm keresés összetevők,...

Parfüm keresés összetevők, illat alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok valamiféle parfüm keresőről a neten, ahová a jellemzőket beírva kiadja a hasonló illatokat? Én nem találtam, ahol ilyet hirdetnek, ott sem nyílik meg ez a menüpont.

Megszűnt parfüm pótlásaként kellene ajándékba. Vagyis nem megszűnt, de az utángyártott állítólag nem olyan jó (Yves Saint Laurent Cinéma).


Magáról a parfümről ezt írták (bármit is jelentsenek a kategóriák):

Fej: mandula, klementinka, ciklámen

Szív: amaryllis, bazsarózsa, jázmin

Alap: borostyán, vanília, pézsma



2015. jan. 2. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
fragrantica
2015. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo jol irta, en is a fragrantica.com -ot szoktam nezegetni. Ha beutod a Cinema-t akkor aztis kidobja milyen hasonlo illatok vannak a regisztralt tagok szerint, illetve a parfum leiras alatt lathatsz veleenyeket, ahol gyakran megemlitenek hasonlo illatokat, kit mire emlekztet... de siman lehetseges az is hogy a fobb osszetevoket kivalasztod es kiadja neked milyen parfumok vannak meg aminek hasonlo az osszetevoje. Sok sikert :) en imadom ezt az oldalt! segitsegkepp en ezt utnem be: pezsma, vanilia, jazmin, mandula- csak egy pelda, nem biztos , hogy az osszes osszetevo meglesz abban a parfumben ami hasonlit, vagy emlekezteti ot a Cinema-ra.
2015. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!