Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes hatást keltő...

Természetes hatást keltő színes kontaktlencsét tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsősorban tapasztalt egyének véleményét kérem most, hogy segítsenek. :) Sötét barna szemem van alapjáraton, én mindig is szürke szemet szerettem volna, nem tudom miért, de nekem olyan szinten tetszik a szürke szemszín, hogy ez már mánia. :D Szeretném én is szürkére változtatni a szememet, de tanácstalan vagyok. Nagyon sok helyen azt írják, hogy meg lehet változtatni, de akkor kicsit természetellenes lesz a szemszín, mert azt én is tudom, hogy a sötét szemet világosra nehezebb elérni, minthogy világosból sötétet varázsolni, ami ezerszer könnyebb. Viszont én néztem képeket és nagyon sok sztárnál például észre sem vehető, hogy lencsét visel, például Jessica Alba, akinek szintén barna szeme van, itt egy kép: [link] Sokan a Freshlook Colorblends termékeket írják, de valaki azt mondja,hogy azok nagyon rosszak. :/ Először arra gondoltam, hogy ugye sötét szemem van és mi van ha arra egy fehér lencsét rakok, mert ha keveredik a két szín, akkor az szürke lesz ugye, de aztán elvetettem az ötletet, mert nem szeretnék zombi fehér lencsét betenni, az nagyon morbid. Én csak annyit szeretnék tudni, hogy létezik e olyan színes lencse, ami ha nem is teljesen, de tényleg természetesen azért megváltoztatja a sötét szem színét? Aki ért hozzá, írjon, köszönöm. :) 19/L

2015. jan. 3. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Homályos/távoli képeken tökéletesnek tűnik minden lencse. Csak a valóságban ilyenek: [link]

Ezzel nincs mit tenni, mert minden lencse közepén átlátszó, hogy láss benne... emiatt pedig természetellenes mert látszik a saját szemszíned is. Mind ilyen. Van akinek ez megfelel így, nekem 4 féle lencsém volt, emberek közé sose mentem volna benne, annyira gáznak találom. Pénzkidobás az egész.

Freshlook szürkéje: [link]

Volt ugyanilyenem, nagyon nem tetszett és ez ki is esett a szememből állandóan valamiért...

2015. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naa, az első link pl nagyon jól néz ki, a sötétszürke is nagyon tetszik. :) Köszi az infókat. :)
2015. jan. 3. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még, de azért válaszolok.


Én Solotica Natural Colors kontaktlencsét használok, ez az egyetlen fajta lencse, amiből van olyan árnyalat, amit szeretek, és elfogadható ára van. Elsőre mondjuk drágának tűnhet, 25000 Ft körül van egy pár postával együtt, de ez egy évig használható. A Freshlook havilencse, és kb. 6000Ft, ami egy évre már 72000Ft lenne. A Solotica meg sokkal szebb és természetesebb is, és jobban fed. Szóval szerintem nagyon megéri, ha rendszeresen akarod hordani, nem csak alkalmanként.


Itt tudod megnézni a színárnyalatokat illetve megrendelni a lencsét:

[link]

Kb. 2 hét alatt megkaptam, pedig dioptriásat rendeltem, és ahhoz azt írják, hogy több ideig tart, mire kipostázzák.


Én amúgy a Quartzo színt használom, ami a katalógusban kékesnek tűnik, de amúgy szürkés-zöldes élőben.

Itt egy kép a szememről a lencsével, semmi Photoshop meg ilyesmi:

[link]

A fedésről annyit, hogy nekem alapból nagyon sötétbarna szemem van, majdnem fekete.

Youtube-on egyébként vannak videók a többi színről is, keress rá. Ami neked jó lehet, az szerintem az Ice vagy a Graphite, meg esetleg a Crystal, de lehet az már túl világos.


Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan :)

2015. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!