Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék rendelni ebay rol...

Szeretnék rendelni ebay rol party kontaktlencsét de halottam pár rém hírt ezekről hogyan vagy mivel tudnám hatásosan fertőtleníteni a lencséket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél optikában vagy drogériában kontaktlencse mosó folyadékot, ez fertőtleníti. Kezet mosol, papírtörlővel megtörlöd. A tenyeredbe cseppentesz a folyadékból, beleteszed a lencsét, finoman megdörzsölöd egy ujjal, aztán megfogod a szélét és leöblíted a folyadékkal.

Utána feltöltöd a folyadék dobozában lévő tárolót, feltöltöd folyadékkal, és beleteszed a lencsét, hogy nedves és tiszta maradjon. 4 órát állhat is benne. Ugyanezt megcsinálod a másik lencsével.

2015. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én ezzel együtt nem merném berakni a szemembe, csak a hivatalos, optikában megvásároltat, de te tudod... (Első voltam megint.)
2015. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem a fertőzésektől kell félni, inkább a silány, ki tudja milyen alapanyagú hamisítványokból. Meg attól, hogy nem passzol a szemedre, mert nem illesztette a doki és ebből eredően lesz bajod. Fertőtlenítésre egyébként ao sept folyadékot vegyél, legjobb hatásra.

Csak ismert és megbízható márkát vegyél, olyan eladótól, akinek jó az értékelése. De ha a többi webshophoz képest alacsony az ár, akkor az mindenképp gyanús.

2015. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp se rendelj ebayről lencsét. Csak megbízható helyről szabad vásárolni, mert rengetegen próbálnak hamisítványokat eladni, amiktől megbetegedhet vagy sérülhet a szemed.

Rettegni nem kell azért, ha odafigyelsz, nem lehet gond. Én internetről, megbízható külföldi oldalról szoktam színes lencséket rendelni magamnak, és minden teljesen rendben van velük. Az ismeretségi és érdeklődési körömben mozgók között nagyon sok a színes, kozmetikai kontaktlencse használó, és nem hallottam tőlük még negatív élményt (bár az interneten én is olvastam a rémisztő történeteket).

Egy szó mint száz, ne ebayről rendelj. Vagy menj el egy optikába, és ott vegyél, vagy rendelj megbízható oldalról (pl. HoneyColor, PinkyParadise). Facebookon vannak lencserendelős csoportok, ott is tudsz nézelődni ill. érdeklődni. :)

2015. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ebayről ne. volt hogy használtan adták el emberek... visszacsomagolva mintha eredeti lenne... közbe meg előtte hordták 1 évig. Fujj. Megbízható helyről vegyél csak lencsét.
2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sem rendelnék ebay-ról. Főleg hogy lehet hogy nem írják hogy milyen a görbülete és az átmérője. Tudok ajánlani egy oldalt: happyhairshop.hu
2015. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!