Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon van olyan cég...

Magyarországon van olyan cég ahol egyedi ékszerkészítést vállalnak?

Figyelt kérdés
Van egy bizsugyűrűm és azt szeretném megcsináltatni ezüstből. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. febr. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
bármelyik ötvös szívesen megcsinálja,érdemes többhöz is bemenni árajánlatért.
2010. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tényleg nagy kör lesz, mert ezüsstkészítésssel nem nagyon foglalkoznak, mivel olcsó. most ez hülyén hangzik, de tényleg, anyagárban nem éri meg, mert előállitás maga tüöbbe kerül.

Ha van aranyad, akkor inkább csináltasd meg fehéraranyból.

2010. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem foglalkoznak ezüsttel. Bárki megcsinálja, hatalmas rá az igény, mert szegények az emberek és amúgy is évek óta nagy divat az ezüst.
2010. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2010. febr. 14. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen ékszerre gondolsz nekem ilyen neves nyakláncom van.Teljesen egyedi, bár nemhiszem hogy ebben az országban lenne mégegy ilyennevű ember mint én xd.

Egyszerűen imádom:)

2010. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 andrea_toth válasza:

Szia, én egy fóti ötvössel csináltattam a kedvesemnek egy egyedi gyűrűt, ímélben meg telefonon kommunikáltunk, postával küldte az ékszert, szal ki se kellett menni hozzá. Csak ajánlani tudom.

Itt a címe: [link]

2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!