Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 19 éves vagyok és még sosem...

19 éves vagyok és még sosem sminkeltem ki magam, és nem is akarom. Megszólnak érte. Szerintetek én nem vagyok normális, vagy a többieknek van túl sok idejük, hogy azzal foglalkozzanak, hogy mi van velem? :D

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ha nincs baj a bőröddel, akkor semi baj. :) Nem muszáj sminkelni :P Ha nem akarod, akkor nem kell
2015. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel baj, én 26 vagyok, de max szemceruzát használok, ha valami elegáns helyre megyek. :D
2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Én 25 vagyok és utoljára kb. 15 évesen voltam kisminkelve. Azóta a legtöbb smink rajtam a korrektor volt, amit nagyon ritkán használok, ha feltűnő helyre kijön egy pattanás.

Nekem nem szóltak még be ilyesmiért, legalább is a szemembe nem mondták, de másoknak nem értem, hogy mi ezzel a gondjuk, irigylem őket, hogy az a legnagyobb bajuk, hogy valaki festi-e magát vagy sem.

2015. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem az, hogy túl sok idejük van, csak alacsony az önértékelésük, és attól jobban érzik magukat ha másokat kritizálnak.


Egyébként nem akarok hangulatrontó lenni, de ha majd állást keresel, vannak pozíciók ahol a dress code részéhez tartozik, hogy a nő egy enyhe, természetes sminket viseljen. Bár biztos vagyok benne, hogy a legtöbb helyen nem foglalkoznak ezzel.

Viszont (továbbra is csak próbálok realista és őszinte lenni), ha két személy között forog a döntés hogy ki kapja az állást és pont egyformán jók, akkor nincs más hátra mint a külső kisugárzás alapján dönteni.

Legalábbis én ilyen infókat hallottam. De ha nincs különösebb probléma a bőröddel és üde, friss, egészséges kisugárzásod van, akkor nem kell smink.

2015. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem sminkeled magad, mert még nem láttad magad kisminkelve:) mindenkin segít, lehetsz bármennyire szép.

de te tudod, ha nincs rá igényed, akkor nincs.

2015. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
5# igaza van. Nem láttad magad még kisminkelve ezért mondod ezt. Egy szép smink feldobja az arcod. Lehet pár év múlva meggondolod magad és sminkelni fogsz.
2015. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

olyan mint a mcdonaldsos zacskó pár évvel ezelőtt(lehet most is ilyen, én évek óta nem voltam a gyorséttermekben).

Nem szorongatnék ilyet..

Pedig ismerem a nagy márkákat.

Celinek van sokkal szebb táskája ami nagy és praktikus.

2015. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szoktam, csak munkába. Sajnálom, hogy már elvárás lett a smink. Kérdezz vissza attól, aki kritizál, hogy ő ki mer-e lépni smink nélkül az utcára? vagy miért érzi úgy, hogy KELL sminkelni?
2015. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Ne erőltesd magadra, ha nem akarod.

Viszont akárki akármit is mond, egy kis szemceruza és szempillaspirál igenis feldobja a megjelenésedet :)

2015. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!