Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök, fodrászok: Ennek...

Műkörmösök, fodrászok: Ennek így van értelme? Hogy lehetnék jobb "körmös"? Meg lehet így élni?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom műkörmös szeretnék lenni! 16,5 éves vagyok művészeti sulis: festés, rajzolás, linó stb.

Imádok kreatívkodni , gyöngyből állatokat fákat fűzni, festeni, rajzolni, de a legnagyobb szerelem a köröm építés:

mint nézni, mint csinálni szeretem ( persze csak gyakorló ujjakon , tisztába vagyok vele hogy nagy kárt tudok okozni magamnak, másoknak meg eszembe sem jutna ! )


Műkörmös, fodrász, kozmetikus szakmát szeretném kitanulni,

nem hiszem hogy nagyon változna az elképzelésem. Ez érdekel ezt szeretem csinálni!

Ebből meg lehet élni, persze munka és tanulás.

Milyen tanácsaitok vannak?

Hogy tudom magam képezni , pénz nélkül?

Ha 18-at betöltöm elvégzek egy körmös tanfolyamot.


Álmok, de szerintem meg valósítható!



2015. jan. 29. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát a tanfolyam mindenképp kell,gyakorolj sokat!

ha ez az álmod és szereted csináld,úgyis az a lényeg hogy szeresd a munkád:)

2015. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a hármat felsleges és drága is kitanulni. Ha rajzolni szeretsz, akkor leginkább a műkörmözést érdemes csinálnod. Pénz nélkül? mukorom.tv, mukorom.hu Egyébként a saját körmödet nyugodtan csinálhatod ezek alapján a videók alapján.
2015. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem egy szakmát is elég kitanulnod, ha tényleg ügyes vagy és talpraesett, akkor ezzel is sokra lehet menni


én nem tartom előnyösnek, hogy mind a háromba belevágnál... mert lehet mindegyikhez értenél, de nem te lennél a legjobb

2015. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a három szakma igen költséges, egyébként talán a műkörmös szakma, amit ezek közül a legolcsóbban el tudsz végezni.

Azt javaslom, hogy ha betöltöd a 18-at, jelentkezz egy jó körmös suliba, én az Elite Körmösakadémiát javaslom, mert én is ott végeztem és tudom, hogy rendesen megtanítanak a szakmára.

Ha elvégezted, menj el néhány továbbképzésre és a többi szakmát akkor tanuld ki, ha már körmösként dolgozol, van már rendes vendégköröd meg haszon a munkádon. Szépen lassan, lépésről lépésre valósítsd meg a terveidet, de figyelj arra, hogy hova mész tanulni, tapasztalatból mondom, hogy nem mindegy.

2015. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!