Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki segítene? Mi az a...

The Wounded Eagle kérdése:

Valaki segítene? Mi az a fülékszer ami a fül hmm szélén szokott lenni? Van amin lánc is szokott lenni a cimpához kapcsolva Ilyen kis gyűrűszerű cucc, alakra olyan mint egy "henger" amit hosszába elvágtak és úgy tesznek rá a fülre?

Figyelt kérdés

Nem ugrik be a neve és már aludni se tudok annnyit agyaltam...

Szeretnék egyet én is de elsősorban az érdekelne van e olyan is amit átlehet szúrni is, mert a sima rá"kapcsoló" rendszer nem igazán nekem való. Fix elhagynám.... lánc nélküli kellene :D esetleg linkeket is kérnék ha van valakinek valami, ahonnan rendelni lehet ilyesmist.


Bocs a fogalmazásért... késő van már.. és fáradt vagyok. Köszi a helpet!



2015. jan. 30. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Utolag egy kép hogy mire gondolok :


[link]

2015. jan. 30. 22:41
 2/3 anonim ***** válasza:
fülklipsz
2015. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fülgyűrű.

Bizsuboltokban kapható. Nehezen elhagyható, mert rányomod a füledre, de nem szorul rajta.

Egy webáruház a sok ezer közül:

[link]


De hallmarktól is lehet rendelni, talán apacstól is. Google nagyon jó erre is, csak beírod, hogy fülgyűrű rendelés és kidob egy csomó oldalt.

Ha bizsura allergiás vagy, akkor ezüst se lenne jó, szóval akkor inkább felejtős az egész.


remélem segítettem, ha kérdésed van, csak írj privátban.

2015. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!