Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinget 4 hónap után ki...

Piercinget 4 hónap után ki lehet venni rövid időre? Tovább lent

Figyelt kérdés
Májusban külföldre utazom.Repülővel és úgy hallottam hogy a át kell menni egy kapun ami fémekre becsipog és azokat addig ki kell venni.És mikor megyek akkor lesz pontosan 4 hónapja hogy köldök piercinget csináltam.4 hónap után már ki szabad venni?

2015. febr. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne kivenni. Én kb. két hét után is kivettem, mert begyulladt és fertőtlenítnem kellett a lyukat is meg az ékszert is.
2015. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet, és reptéren ki is kell, ha nem találod túl publikusnak a helyet, akkor ott a mosdó, ha az se jó, akkor vegyél plasztik száras műanyag golyós köldök ékszert. Abba nincs fém, így kivenni sem kell.

(azon kívül ha magassarkúban mész, lesz benne fém, övben is van fém, ékszerek, táska, bizonyos pulcsik, pólók amiken sok a dísz, vagy cipzár. Mellékesen bizonyos műkörömdíszek is fémesek, szóval arra is csipoghat. Ha fogpótlásod van (fémmel vagy koronával) arról kérj papírt dokitól, illetve egyéb implantációkról is)


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne tedd privátban.

2015. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mozgatod és nem fáj egyáltalán akkor ki lehet. Vegyél egyet szilikon szárral, azt nem kell kivenned mert amíg friss nem tesz jót neki ha nincs bent az ékszer.
2015. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!