Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1958-as Longines férfi karóra...

1958-as Longines férfi karóra acél szíját kicserélném modernebbre. Mit gondoltok megoldható? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ezt a régi gyári szíjat szeretném kicserélni rajta. A megfelelő szélesség kb. 20 mm kellene hogy legyen, ez viszont idegesítően lötyög rajta állandóan (a képen jól látható). Ki szeretném tehát cseréltetni valami modernebb kinézetűre és kényelmesebbre. Kaphatóak manapság ehhez a fajtához acélszíjak? Sokan bőr szíjat ajánlottak de az nagyon kiábrándító. Hol találnék interneten kinézetre ehhez valót?

[link]



2015. febr. 13. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy a gyári szíjat így oldották volna meg hogy kicsi rá és lötyög. Amúgy ha elmész óráshoz ott szerintem tudnának rá fémszíjat adni bár én is inkább bőr(pl fekete) szíjjal tudnám elképzelni. Sokkal elegánsabb lenne.
2015. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, ezen én is elgondolkodtam. Több, mint valószínű, hogy nem gyári.

Háát, ízlések és pofonok. A bőr szíj nem jött be nekem sose.

2015. febr. 13. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy okádék így!


[link]

2015. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!