Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha valaki azt mondja neked...

Légler nikoletta kérdése:

Ha valaki azt mondja neked hogy legyél menő és öltözz jól akkor az oké hogy megtesszük de az is belefér hogy egy hetedikes csaj műkörömmel és nyakékkel meg kihívós ruhába jön suliba?

Figyelt kérdés
Mert csináltattam magamnak körmöt de nem volt nagy meg csúnya sem hanem olyan átlagos volt de csőnadrág meg laza felső és egy magassarkú nyakékkel azért még belefér? Ja és én csak hogy menő legyek bármit mondanak egyet értek vele meg nevetgélek és mindig azt csinálják amit én mondok az nem gáz?

2015. márc. 2. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt mondja nekem, hogy legyek menő, akkor pofán röhögöm és közlöm, hogy mégis mi a franc köze van ahhoz, hogy én hogy nézek ki, hogy öltözködöm? Az én dolgom.


Te meg egy csak egy befolyásolható buta kislány vagy, akiből majmot csinálnak a többiek.

2015. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
édesem, hogy nézhetsz ki :D
2015. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

te jó isten....

én a helyedben most hagynám abba,és keresnék egy másik baráti társaságot..

Már bocsi,de az ilyen csajokról(pasikról)minden "normálisabb"embernek meg van a véleménye..

Ráadásul azzal,hogy menőt játszol egy csomó mindenből kimaradsz és gyakorlatilag meg is ölöd magad(a személyiséged)vele.

Csak egy kérdés,ha majd gimibe mész,és ott az lesz a menő,hogy minden pasival lefekszel,vagy leszopod a pasidat a wc-ben,akkor azt is megcsinálod?

Vagy ha csak akkor leszel menő,ha füves cigit szívsz,vagy piálsz,akkor inkább kinyírod a mája,csak hogy menő legyél?

17/l

2015. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!