Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a porcos fülbevalóm...

Begyulladt a porcos fülbevalóm egy hónap után, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lövettem jobb fülembe, porcba fülbevalót. Nem fájt, nem volt vele semmi gond, teljesen szépen gyógyult. Most viszont begyulladt, nem fáj de meg van duzzadva és kemény. Kivettem a fülbevalót és lefertőtlenítettem a fülem is meg a fülbevalót is. De nem tudom hogy visszarakjam e vagy sem? Vagy hogy mit kezdjek vele.
2015. márc. 6. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy nap 2x fertőtlenítsd és előbb-utóbb helyrejön. Szerintem nyugodtan kiveheted csak figyelj oda, mert a gyulladásban lévő fül hajlamosabb az összeforrásra.
2015. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyél másik fülbevalót ami pl könnyebb vagy más anyagú. De ha a fülbevalód begyulladt akkor vegyél újjat de ilyent még nem hallottam :))) Értem biztos gyorsan írtál én is mindig igy vagyok :P
2015. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!