Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tökéletes piros rúzs?

Tökéletes piros rúzs?

Figyelt kérdés

Az avon ultra color moisture rich seduction lipstick-jéből a red kiss árnyalatot használom, de az is csak termékmintában volt meg, és valami nagyobbra vágyom. Ezt a fajtát nem találom már az avonnál, így valami ahhoz nagyon hasonló színt keresek. Ez a piros nem is igazán piros, picit cseresznyés árnyalata van, de még messze van a vöröstől. Szóval valami piros és vörös közötti színt szeretnék. Illetve azért az sem mindegy, hogy negyvenszer át kell kennem egy kis színért a számat, vagy - mint az avonos esetében - pár ujjtapogatásnyival túlél legalább két cigit.

A red kissről képek:

[link]

[link] (harmadik)



2015. márc. 15. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én pont azt a színt keresem amit te. nekem a dm-be vett egy ismerősöm. én még nem jutottam el oda h megvegyem, tehát azt nem tudom milyen a minősége, tartóssága.
2015. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SHE márkájú rúzs van ugyanilyen színű. A DM-ben.
2015. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 beucika válasza:

Szia!

Giordani Gold Barokk prémium ajakrúzs Royal Camelia.

Nagyon jó,tartós

2015. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mac- Ruby woo, az igazi vörös dögös :)
2015. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!