Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemem mandula formájú és...

A szemem mandula formájú és nagyon kicsi. Milyen sminkkel tudom megnagyobbítani?

Figyelt kérdés
2007. nov. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne huzd ki a szemed feketével és ne sötétre fesd a szemhéjadra inkább használj fehéret vagy válogass a halványabb árnyalatok közül
2007. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Belűre világos kívülre pedig használj sötétebb színeket.A szemed 70%-a legyen világos.Próbáld kerekíteni a szemed, és ne húzd ki cicásra.
2008. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon pici szemeim vannak, de úgy oldottam meg, hogy a szempilláimat festettem ki, és sokkalta nagyobbnak tűnnek így.
2008. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
11%
Minek kellene megnagyobbítani? Miért nem jó, ahogy van? Van egy ismerősöm, napokig képes nyekegni, hogy ilyen nagy meg olyan nagy. Nektek semmi nemjó?! De van egy tuti tippem! Seemilyen smink nem kell! Fogj egy kést és vágd le a szemhéjaidat! Tuti siker lesz!
2008. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szempillafestékkel meg kell festeni a szempillát, ettől óriási lesz a szemed!
2018. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!