Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Még nem járt le, mégis megvált...

Még nem járt le, mégis megváltozott a színe és a szaga. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Testápolóról van szó. Még csak 1,5 év telt le a 3 éves szavatossági idejéből (és a termék fele meg is van), de már megváltozott a szaga, és kicsit a színe is.

Mit csináljak vele? Dobjam ki, vagy használhatom még?

Nem tettem ki extra környezeti hatásoknak, nem érte napfény, és szobahőmérsékleten tartottam. Viszont ugyanennek a termékcsaládnak, és ugyanennek a fajtának egy másik típusú termékén is már tapasztaltam hasonlót, hogy 1,5-2 év után a finom vaniliás illata megváltozott.


2015. ápr. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem megromlott, én nem nagyon próbélkoznék vele a továbbiakban.

amúgy felbontás után jó 3 évig, vagy gyártási idő után?

vagyis ilyen piktogram van rajta, vagy csak egy rányomott dátum?

[link]

mert ha csak egy rányomott dátum, akkor bontatlanul őrzi meg annyi ideig a szavatosságát.

2015. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 év felbontás nélkül... Ha felbontottad akkor hamarabb romlik, az is rajta van, és 1.5 év után már egész biztos hogy nem jó.
2015. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, általában az arckrémek, testápolók 12 hónapig szoktak jók lenni.
2015. ápr. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy felbontás után, de nincs rendesen lezárva. Úgy van, mint a tusfürdők. Felbontatlanul is olyan, mint felbontás után.
2015. máj. 1. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

attól még megromlott. lehet, hogy az üzletben sokat nyitogatták, szagolgatták, ezért több levegő érte.

de általában tényleg legfeljebb 12 hónap a krémek szavatossága, mert vizes fázist is tartalmaznak.

2015. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!